Hlavní navigace

Názor k článku Výhodnější nemocenská: proplácet se budou i první tři dny. Projděte si detaily od Marie - Před 32 lety karenční doba nebyla a stát...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 31. 1. 2019 14:41

  Marie (neregistrovaný) ---.132.broadband13.iol.cz

  Před 32 lety karenční doba nebyla a stát postavil tolik bytových jednotek, že tato vláda je co by do stavby bytů, hlavně pro sociálně slabé, úplný nic nedělající břídil . Před 32 lety jsme byli soběstační. Lidé marodili dle nemoci a ne dle toho jak ho podnikatel pošle na nemocenskou. Vážená vládo toto řešte. Proto jsou tak vysoké dny marození. Určitě nejvíce marodí sezónní zaměstnanci . Tam se zaměřte a podnikatelům dávejte pokuty.
  Za druhé, že zaměstnanci museli chodit do zaměstnání nemocni, tak se zvýšila dlouhodobá nemocnost. To vše opět díky vládě. Zaměstnanci na nemocnost neměli tolik dovolené. A potom dovolená měla sloužit k odpočinku. To též vláda i poslanci stále porušují zákon.

  Vážení podnikatelé(ne všichni) vaše miliony z naší dřiny prostě budou o něco menší při zrušení karenční doby. Vy závistivý podnikatelé, závidíte dříčům , co na vás dřou, 180 Kč? Za ty tři dny víc nedostanou. STYĎTE SE. Před 50 lety žádná karenční doba nebyla a jak jsem uvedla lidé nežili v bídě a co hlavně nebyli nezaměstnaní.. Přestaňte se přecpávat penězi a myslete na ty co na vás dřou. Pokud se k nim takto budete chovat, budete si muset miliony vydělávat sami. A to bude dobře. Jsou lidé, kteří nemají velké poprsí a nemají nádherné obličeje, ale umí makat. To si také uvědomte.
  Občanka ČR mzdová účetní v důchodu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).