Hlavní navigace

Vážení přátelé!

8. 1. 2001
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Na českém internetovém trhu vznikl nový informační systém, jehož databáze jsou přístupny každému zdarma a bez jakékoli registrace. Český server Měšec.cz vám ukáže cestu nabídkami bank, spořitelen, pojišťoven, penzijních fondů, podílových fondů, obchodníků s cennými papíry a dalšími institucemi, které mají co do činění s Vašimi penězi. Neváhejte, a vstupte s námi do třetího tisíciletí!

Co vám můžeme nabídnout?
V našich databázích naleznete zdroje informací, které právě potřebujete. Hledáte-li například běžný účet, klikněte na levé straně vašeho monitoru na odkaz Běžné účty a na pravé straně se zobrazí aktuální nabídka významných bank působících na českém bankovním trhu. Běžné účty jsou jen jedním z mnoha produktů, které na Měšci naleznete. Pro kompletní přehled se podívejte vlevo od tohoto článku.

To ovšem zdaleka není vše, co přinášime. Nepostradatelnou součástí Měšce jsou finanční kalkulačky. Kromě klasických výpočtů úroků, penzijního připojištění či výše splátek úvěru usnadňují porovnávání bankovních produktů, a to srovnání výše úroků u běžných účtů, spořících účtů, termínovaných vkladů a vkadních knížek nebo porovnání výhodnosti platebních karet podle vámi zvolených kritérií. Jako prémii si můžete nechat spočítat životní minimum vaší rodiny. Kalkulačky naleznete v levém sloupci pod nabídkami.

Přehlídkou finančních kalkulaček nekončíme, jsme teprv na začátku. Cestujete do zahraničí nebo vaši známí vás přijeli navštívit a nechcete trávit dlouhé hodiny obíháním bank a směnáren? Jste na správné adrese! V naší směnárně zjistíte během několika málo sekund, která banka nabízí nejvýhodnější kurs.

Za pozornost stojí i databáze subjektů, které najdete i nenajdete v nabídkách produktů, často pokládané dotazy, které můžete klást mě na adresu zamecnik@mesec.cz a zpravodajství z partnerských serverů. Mezi standardní služby řadíme i možnost hledání fultextovým vyhledávačem.

Patříte-li mezi lidi, kteří rádi diskutují, jistě vám přijde vhod možnost uplatnění v diskusních klubech Měšce. Do debat se budou zapojovat nezávislí odborníci z daných oblastí, s nimiž budete moci konzultovat vaše názory a zkušenosti.

V neposlední řadě, ač na závěr, vás chci upozornit na možnost registrace pro zasílání novinek z Měšce. Jen na vás závisí volba, jak často chcete být informováni.

Jak vidíte, možnosti Měšce jsou nepřeberné. Přesto je budeme rozšiřovat a vylepšovat, aby se co nejvíce blížily vašim přáním. Ta můžete adresovat na e-mail zamecnik@mesec.cz.

FIN23

Za celý tým, který pro vás Měšec připravil vám přeji snadný přístup k informacím.

Petr Zámečník
šéfredaktor Měšec.cz
zamecnik@mesec.cz

Autor článku

Šefredaktor odbormných komutních webů Poradci-sobě.cz a Realiťáci-sobě.cz. Šéf obsahu EMA data.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).