Hlavní navigace

Názor k článku Úvěrem, nebo za hotové? Preference Čechů při nákupu auta se liší. O drahých vozech ani nesní od Motýl Emanuel - Napiš v Čechách, že škodovka není dobré auto...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 8. 2018 22:47

    Motýl Emanuel (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Napiš v Čechách, že škodovka není dobré auto a ušlapou tě :D Pánové co dáváte mínusy, doufám, že jste někdy řídili auta, které na silnici tzv neplavou, mají nějakou zpětnou vazbu k řidiči a nenaklání se jak kanoe na vodě. Celkem věřím, že většina majitelů škodovek nic takového neřídila a proto ty své auta miluje, já bohužel ale od začátku okusil co je to řídit auto a tak pokaždé, když musím jet škodovkou ale i ostatními auta tohodle typu, tak vyloženě trpím.

    Pro pivaře to řeknu asi tak, jako by jste místo svého oblíbeného piva museli pít nějaký teplý patok, přesně tak se řídí škodovky pro řidiče odchovaného na BMW ve sportovních edicích a pro vaši informaci, všechny co jsem kdy měl mě stáli méně, než ty škodovky protože na rozdíl od škodovek, kdy přítelkyni se trojková škodovka rozpadá za jízdy ve 100tis km, ty moje BMW fungují naprosto bez problémů včetně jednoho co má 350tis a 15 let, tím pádem mi nevadí kupovat starší a přesto vím, že je kvalitněji zpracované, než navoněná škoda s přirážkou za českou modlu. Především nemusím do každé zatáčky brzdit na 30kmph abych se nevyklopil jak vídám na silnicích.

    Škodovka je dobré auta pro neřidiče, prostorné, celkem levný servis ale co se týče řidiče? Zážitek z jízdy tragický jako u všech aut v téhle cenové relaci :) A jestli tohle chcete zpochybňovat tak by mě zajímali argumenty.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).