Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Třicet procent zůstává. Projděte si, jak bude definitivně vypadat nové oddlužení od franta - zadlužení většiny lidí vzniklo tím, že věřitelé, jako...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 29. 1. 2019 5:52

  franta (neregistrovaný) ---.eurotel.cz

  zadlužení většiny lidí vzniklo tím, že věřitelé, jako třeba homekredit a další nebankovní instituce, půjčovali bez řádného ověření bonity-falešné potvrzení mezd atd., s rozhodčími doložkami, lichvářskými úroky , poplatky a penálemi, tak aby mohli rychle dostat dlužníka do pasti.Vše jim umožňují naše zákony, které byly tvořeny přesně pro ně. Politici plní pouze vůli bohatých , jen někdy to vypadá před volbami, že mají na srdci blaho všech spoluobčanů, po volbách je realita jiná, tak pozor a nezapomínejte co se dělo v minulosti.

 • 29. 1. 2019 17:28

  Krtek (neregistrovaný) 176.62.232.---

  To jste řek moc hezky jak nebanovky ve svém zájmu "nutily" nebo jak vnucovaly klientum falšné potvrzení příjmu ??? To vám nepřijde demagogické ? Jestli si někdo kvůli půjčce obstarával falešné potvrzení o příjmu tak si pád na hubu zaslouží !

 • 29. 1. 2019 18:17

  xf (neregistrovaný) ---.cheapernet.cz

  To, že klientům zfalšované dokumenty nutili je myšlénka pocházející z tvé hlavy. Pouze od tebe, kolega to takhle netvrdí.

  Hádám, že to bylo myšleno tak, že si nic neověřovali. Brali jakýkoli papír, bez ověření, který jim kdokoli přinesl.
  Což nijak neomlouvá falšovatele (morálně, ani trestně), ale také to nijak neomlouvá ani druhou stranu, že zanedbala elementární zásady půjčování peněz - předložené podklady si ověřovat. Tedy tvými slovy: "Jestli si někdo kvůli půjčce neověřoval předložené dokumenty, tak si pád na hubu zaslouží !" Osobně bych nebyl tak radikální, omezil bych se pouze na "tak si pomoc daňového poplatníka nezaslouží".

 • 29. 1. 2019 19:02

  Krtek (neregistrovaný) 176.62.232.---

  I kdyby neprověřovali nic tak dodat cokoliv podvrženýho je prostě podvod na zavření do báně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).