Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku TEST: Jak dlouho trvá převod peněz z banky do banky? od Máří - AIR BANK nepřevádí při zadání platby po 16....

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 4. 2016 18:13

  Máří (neregistrovaný) ---.klfree.cz

  AIR BANK nepřevádí při zadání platby po 16. hodině, i když tu máte uvedeno, že převádí do 17.hodiny, není to pravda, dnes, v pátek vyzkoušeno, tedy to trvá pátek, sobota, neděle, pondělí,..v úterý teprve převedono do jiné banky. Nikdo to nečeká, když je zvyklý z jiných bank.

 • 9. 5. 2016 17:43

  Kocule (neregistrovaný) ---.dynamic.etb.net.co

  To je sice pravda, ale v průběhu týdne (a mimo státní svátky), zasílá Air Bank platby okamžitě. V pátek je to smůla, ale jinak je to rychlost jako při expresní platbě, navíc zdarma. V průběhu dvou let, co Air Bank používám, jsem nezažila takovou rychlost převodu peněz. Přešla jsem z ČSOB, která bývala extrémně pomalá (před zákonnou jednodenní lhůtou trval převod z jiné banky vždy 3 dny). Takže za mě je Air Bank jednička i v tomto :-) Mám teď zkušebně Fio a v porovnání s Air je to šnek ;-) Na druhou stranu nabízí Visu za rozumný poplatek a podnikatelský účet zdarma, to moje milovaná Air bank bohužel nenabízí. Zdar.

 • 9. 5. 2016 17:58

  Kocule (neregistrovaný) ---.dynamic.etb.net.co

  Ještě pro doplnění. Mě se teda nestalo, že platba zadaná v pátek po 16:30 nebo o víkendu by byla v jiné bance až v úterý. Z Air to odejde normálně v pondělí hned po půlnoci (odečte se mi z účtu - přijde potvrzení emailem). Potom jestli spíš ta příchozí banka to někde nezdrží. Na to Air samo vliv už nemá. Líbí se mi, že Air bank nutí velké banky zlepšovat služby, ale už bych neměnila :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).