Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Stroukal: Bitcoin zajímá banky, možná ale za něj koupíte i vraždu od Linda - Pěkně zaspamovaná diskuze, jen co je pravda. Jinak titulek...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 15. 5. 2015 12:42

  Linda (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pěkně zaspamovaná diskuze, jen co je pravda.
  Jinak titulek tesat, spojit dvě naprosto nesouvisející věci odporovací spojkou... co už s nimi jiného. Kozí mlíko je bílý, ale pil ho i Václav Babinský, slavnej lotr mexickej. Mohlo se to zkusit ještě nějakou jinou. Bitcoin zajímá banky, jenže za něj možná koupíte vraždu. Bitcoin zajímá banky, protože za něj možná koupíte i vraždu. Bitcoin zajímá banky, i když za něj možná koupíte vraždu. Každopádně je sprostý to vložit do pusy někomu, kdo to neřekl, tedy panu Stroukalovi.

 • 15. 5. 2015 22:38

  arsen.lazarevic

  Dobrý den, děkuji za váš názor a za uvedené příklady. Titulek má být krátký, vaše navržené varianty jsou bohužel delší. Z druhé varianty "Bitcoin zajímá banky, protože za něj možná koupíte i vraždu" by dokonce vyplývalo něco zcela jiného... :-)
  Jinak nic jsem panu Stroukalovi do úst nevkládal - pan Stroukal v rozhovoru potvrdil, že stránka na objednávku vražd skutečně existuje tj. prostřednictvím bitcoinu je pravděpodobně možné koupit vraždu, je to tedy podobné jako například u amerického dolaru.

 • 21. 5. 2015 12:10

  qer (neregistrovaný) 194.213.43.---

  Panu Stroukalovi jste vsunul do huby nesmyslnou větu. Větu složenou ze dvou částí, které spolu nesouvisí – vy ovšem mezi nimi souvislost zcela absurdně budujete. Za užití spojky ale. Myslím, že kolega z volného sdružení gramanácků vám nechtěl nabízet lepší varianty titulku, ale ukázat na ještě absurdnějších příkladech, jak blbá je vaše praxe.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).