Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Spořicí účty válcují vše ostatní od alois - ODS a pravice znehodnotila naše peníze, pracoval jsem...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 10. 2012 10:02

  alois (neregistrovaný) 188.175.65.---

  ODS a pravice znehodnotila naše peníze, pracoval jsem 50 roků a nastřádal si na důchod a nyní my mladá generace neklidných sprostě vykrade peněženku protože se jim nechce pracovat , ale v drahých rychlých autech by se vozit chtěli. Vážení takto to dál nejde , zůstalo my pár korun abych si mohl měsíčně přiložit k důchodu na přilepšenou a nemusel jen slintat u výlohy. Ale vlna kapitalizmu opět ukázala co umí , a lidé se nepoučí a budou si neustále zahrávat s pocitem že právě oni zbohatnou zázračným způsobem zvaným americký sen. Ne vážení pracujte tvořte hodnoty spořte a ukládejte. Vaše vidiny jsou nesprávné. Žádný kapitalismus nepřinesl nikdy nic dobrého , jen Inflace, krize a rozkolísané finanční trhy a propady. Takže názory o potřebě rozhýbat finance se hodí jen těm kteří sedí u monitorů burzy a hýbou našemi financemi a těm co nechcou a nebudou pracovat.
  Jen darmojedové nám ničí naši práci kterou jsme si uložili na důchod. A to nám ještě nabulikají že máme zakládat důchodové reformy. Ale já si štřil a jak to dopadá??? nevěřte finančním oligarchům ať se tváří jak chcou libověji je to zrada na lidi. Upozorňuji že nepoužívám žádných vulgárních výrazů a byl bych rád aby tento názor zde zůstal nepoškozen. Je to názor.

 • 3. 10. 2012 20:53

  Hunter (neregistrovaný) ---.dragon.cz

  Odpovím jen jedním číslem, snad nebudeš muset dlouho vzpomínat, co znamená: 1953

 • 3. 10. 2012 23:46

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz

  Tak vzpomínej, co znamená 1989 - 2012. Vsadím, se, že většina lidí už vzpomíná raději na 1953.

 • 4. 10. 2012 8:16

  alois (neregistrovaný) 188.175.65.---

  Vzkaz pro Huntera - právě že žiji ve tvrdé realitě a rozhodně nevzpomínám na 1953 jen beru vědci tak jak jsou a o poctivé práci mluvil jako první v této republice TG Masaryk a T Baťa nevím proč do poctivé práce míchat komunisty. Proč to hned neschopní svalují na někoho. Mluvit o pctivé práci a úsporách neznamená protěžovat nějakou stranu. Je to životní styl o kterém mladí , kteří žijí v hojnosti nemají ponětí a myslí si že rodiče doma peníze tisknou. Je to zvrácená doba kdy mladá generace chce znásilnit své rodiče a bezohledně je vyčerpávají. Slušnost , úcta a ohleduplnost se stratila ve víru finančních toků a , finančníci zapomněli že se narodili rodičům kteřií je milovali. Proto jsou všechny ty krize, jsou to krize především morální které ústí do lidského života i přez finance.

 • 4. 10. 2012 20:31

  Hunter (neregistrovaný) ---.dragon.cz

  Ano, o úpadku mladé generace se mluví nejméně od antiky, a nejspíš ještě mnohem déle.
  Ale nemějte strach, o Vaší generaci také ta předminulá říkala, jak jste rozežraní a nevděční.

 • 5. 10. 2012 10:21

  alois (neregistrovaný) 188.175.65.---

  Huntere moc ti to hloupě mluví , ta předešlá jak říkáš si prožila válku a ta moje stihla konec války a poválečnou dobu . Ty jsi určitě neměl potíže s koupí botů do školy , ty jsi nechodil stále v jedněch komisákách , nemusel jsi do práce na 460 hodin měsíčně abyjsi vydělal na věci které bylo potřeba.
  Dnes jsem svému vysokoškolsjkému synu kvůli takovýmto debatám sebral kapesné , ať si to platí vše ze svého a měli by to udělat všichni rodiče , aby nějak té mladé a neklidné generaci došlo , že na to aby něco měli musí tvořit a ne hloupě psát na internet. A až ta generace něco vytvoří potom může sklízet ovoce. Huntere zamysly se nad sebou .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).