Hlavní navigace

Názory k článku Sociální banku České spořitelny povede Klára Gajdušková

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 7. 2015 0:50

  Norman (neregistrovaný) 2001:1a48:5:----:----:----:----:----

  Spořka jako sociální banka. Tak to je vtip dne. Lze jen litovat ty, kteří jako "konzervativní klienti" u ní ještě mají vedené vkladní knížky na směšný úrok. Vklady úročit 0,0 nicem a obratem půjčovat na spotřebáky za 15 %. Rakouská matka musí mít radost.

 • 27. 7. 2015 8:34

  qwertz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Opět jeden vysoce "kvalitní" názor. Tyhle výkřiky jsou holt dneska strašně cool a in.

  On už je takový český kolorit, chtít "investovat" zcela bez rizika, ačkoliv je to samo o sobě naprostý nesmysl. Stejně jako srovnávat vklady a úvěry. Spíše lze politovat "konzervativní" klienty, kteří "zhodnocují" své peníze na "vkladech" kdekoliv.

 • 27. 7. 2015 9:03

  Jack (neregistrovaný) ---.elko.cz

  Norman ma rozhodne pravdu. Sporka jsou darebaci. Musel jsem pro sve rodice vydupovat vedeni uctu zdarma (najednou se nasel specialni program). Takze neplati 88Kc mesicne. Pak jsem zjistil ze me najednou nerefundovali 288 KC mesicne. Ptal jsem se proc to mam tak velike. Poslali me do oddeleni BLUE za mladou pipkou coby vedouci. Pry jsem vazeny VIP klient. Tak jsem ji rekl, ze chci byt normalni klient a mit ucet zdarma. Pipka, ze to pry nejde, protoze jsem VIP. Tak jsem oznamil odchod. Najednou to slo. Druhy den me volali z cetnraly a sice nesnizili poplatek na 88Kc, mam stale tech 288, ale refunduji ho cely. Ovsem jenom na 5 let :-) ...aspon ze me uroci klasicky ucet jako nejaky darek nebo co.
  Dopracovat se u sporky k podminkam neni uplne easy, prehazovali si me jako bramboru, sve jsem si pro sebe a pro rodice vybojoval. Nicmene toto rozhodne neni friendly pristup.

 • 27. 7. 2015 9:25

  qwertz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Teď nám ještě vysvětlete, v kterém bankovním ústavu v ČR se nevyskytují totálně nekompetentní přepážkoví pracovníci.

  Normální člověk zpravidla požaduje odpovídající produktu/službu a až potom řeší, kolik to kde bude stát. V česku bohužel debata zdegenerovala často jen na cenu a podle toho to pak vypadá - viz zástupy před kauflandem stojící frontu na salám v akci bez masa :-)

 • 27. 7. 2015 8:36

  qwertz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Z téhle tiskové zprávy ČS nějak nevyplývá, o jaký projekt se vlastně jedná a co si pod tím má čtenář představit.

 • 27. 7. 2015 8:44

  Jarmila (neregistrovaný) 193.179.3.---

  Bylo horko a Spořka se pomátla! Jinak si to nejde vysvětlit. Copak je málo bank, které nabízejí vedení účtu zdarma? Na jaké poradenství mají ti sociálně slabí dosáhnout?

 • 27. 7. 2015 9:03

  qwertz (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  To že je něco "zdarma" ještě neznamená, že je to dobrý produkt.

 • 27. 7. 2015 10:56

  mr

  je drzost takhle lhát a zamlčovat to, co zlikvidovala.So­ciální slovo znamená již zlodějská, na půjčky, poplatky a ne na slušnou investici, kterou zcela zaměřeně zlikvidovala.To samé od letoška prohlašuje.Navenek se tváří a prohlašuje, že je Českou bankou, ale je to lež.Zcela se u ní vytratil pojem sociální a ona lže!To je její projekt, který má za úkol okrádat a poté trochu dávat.To je podlost. Sociálně slabí jsou státem a ČNB uvržení do bláta a ona je zneužívá ve formě půjček.Dotování nebo dávání je z jejich zlodějských praktik, kterými se nestydí vykřikovat přes manipulující média, kde si ty lži zaplatí opět z půjček.Dnes již lidé nemají jistotu, neboť jsou všude zadluženi z 80%. To je číslo které je hrozivé a v dalších letech tento politický tah zajistě zkrachuje do krize a další recese.Stáhne to i těch 20% co nežijí jako vězni režimu, nepůjčují si, vyhýbají se poplatkům a bankám a dalším nástrahám.Těch nesociálních daní z daní u všeho je až příliš!A půjčky jsou další projekt vlády, která se navenek tváří, že maže státní dluh, ale za jakou cenu?Proč to již celý národ zmanipulovaných lidí nechápe?Záplata jak se vyrovnat s recesí a slušných úroků minula, a zákeřný skrytý tah politiků přes banky a automobilový průmysl se vydařil.Ale co potom?Teď je na řadě nesplácet půjčky a pokud si to všichni lidé uvědomí, pošlou banky a jejich střádali pod zem.To je sociální! Vnutit bídu s nouzí a poté se chlubit sociální politikou lživé banky a bank je násilí, kde už se veřejně a skrytě likviduje a podle zákona za účelem zisku.Nic není zdarma.Za vším už je jen okrádání a navenek neoprávněná chlouba tak, jak to dělá Česká spořitelna.Teď ať vyvrátí pravdu u 80-100% obyvatelstva.Zma­nipulované kontroly všeho druhu, to jasně potvrzují.

 • 27. 7. 2015 13:29

  neuvedu (neregistrovaný) 185.16.181.---

  Jen víc konzervativních klientů neochotných cokoliv měnit a jít jinam.
  Sám jsem byl dlouholetým klientem ČS, protože před převratem tady pro občany nic jiného nebylo, po převratu následovalo mnoho zkrachovalých pokusů o "soukromou" sféru, no teď se to trochu vyčistilo. ČS má rakouského vlastníka a kromě názvu v ní nic českého není, žádná historie 190 nebo kolik let. A přesto čeští ovčané stále na ono "česká" slyší...
  Znal jsem a znám i některé současné fígle bouchačů smluv v české šiditelně, plán prodejů je neúprosný, Rakušáci vás ždímou o 106.
  Lituji toho, že v rámci 1. vlny kuponovky jsem vše neumístil do Spořitelny a nemohl si pak návazně nakoupit větší počet nabídnutých akcií. Dnes jako drobný akcionář dostávám každým rokem nemalé dividendy, tuším, že oproti loňsku jsou ve dvojnásobné výši. Bohužel, takových je nás málo, většina lidí reagovala na jakýsi písemný nátlak z ČS, že akcie nebudou veřejně obchodovatelné a že z nich bude jen cár bezcenného papaíru atp. a tak většina lidí akcie prodala (města a obce, které měly nějaký podíl akcií v držení snad ze zákona) se těchto akcií musely zbavit povinně), takže většina zisků odtéká pryč, Nejen Rakušáci děkují, že jsme se zbavili slepic, která snášejí zlatá vejce. Spořka byla po důkladné finanční injekci prodána na sumu, kterou dnes hravě ve formě zisku vygenerují za rok. Privatizaci bych nazval vlastizradou, a to i nejen v případě ČS, ale i dalších úspěšných firem.

 • 27. 7. 2015 15:28

  ViR

  Začalo to "Sociální kartou" (alias sKartou), pokračuje "Sociální bankou"...

  To první vypadalo podle podmínek jako jedna z největších loupežničin tohoto desetiletí, takže následně bylo s vaničkou vylito místo výchovy i nepovedené dítě.

  Na to druhé, tedy tu "Sociální banku" (snad se to tak proboha nebude jmenovat?) jsem tedy více než zvědav... V posledních letech jsem u CS proklientský přístup ve vzahu k lidem, kteří v tomto ústavu točí měně něž průměrný příjem (tedy ke 2/3 obyvatel), více méně nezaznamenal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).