Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku S realitní kanceláří nebo bez ní? od Michaela R. - Chtěli jsme koupit byt ve Vratislavicích a pan...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 1. 2015 17:37

  Michaela R. (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

  Chtěli jsme koupit byt ve Vratislavicích a pan inženýr Sechovský se choval, jako by bylo s nemovitostí vše v pořádku.

  Omyl! Byt byl předmětem soudního sporu a na bytě vázly a dodnes váznou další dluhy.

  Realitní makléř Sechovský nám tuto skutečnost zatajil, přesto že o tomto věděl. Zainteresoval nás do koupě nemovitosti, která se následně po naší žádosti na vklad do KN stala nemovitostí náležící do exekuce.

  Pokud bychom nesehnali vynikajícího právníka, dnes bychom se jen třásli, díky zatajemným informacím makléřem Sechovským, kdy půjde byt do exekuce, nás vymažou z karastru, pozbydeme vlastnictví bytu, několik milionů dluh u banky na hypotéce, peníze fuč a my bez střechy nad hlavou. To je nejen náš příběh!

  Kdo nechce něco podobného zážít, určitě se neobracejte na makléře Sechovského a kupní smlouvu si nechte ošetřit od právníka specializujícího se na nemovitosti.

  Bohužel jsme tuto skutečnost nemohli dříve nijak zjistit, jelikož rozsudek soudu nabyl právní moci, až po naší žádosti na vklad do KN. Jediný kdo nás mohl a měl informovat byl makléř, který byl pravděpodobně spolčený s majitelem developerem a měli pěkně připravenou "boudu" na zájemce. Nebýt paní, jenž se soudila o své peníze a vložila poznámku na KN o vyhraném sporu a nás o tomto uvědomila dopisem, asi bychom už seděli někde v blázinci na pokraji zoufalství.

  Pokud budete s tímto člověkem jednat a on vás bude ubezpečovat, že je všechno jenom lež, nenechte se oklamat. Nám tvrdil do poslední chvíle totéž, že je všechno v pořádku, a že lže paní žalobkyně, přičemž již existovalo rozhodnutí soudu, který jí dal za pravdu.

  Absolutně mu nezáleželo na tom do jakých peripetií nás namočil, a jak by to zamávalo s našimi životy. To že je naše republika Kocourkov, kde je všechno možné, je jedna věc, ale že je makléř, pro pár tisíc provizes, chopný zničit život někomu jinému, je nemorální, neprofesionální a hodné potrestání!

  Chtěla jsem se podělit o životní zkušenost a varovat vás před alarmujícím přístupem a nečestnými praktikami makléře Sechovského z Patria reality.

 • 10. 4. 2015 14:26

  Ina (neregistrovaný) ---.marf.cz

  To je strašná zkušenost. Až mě zamrazilo, když jsem to četla. V dnešní době se už opravdu nedá nikomu věřit. Realitní kanceláře, makléři by si měli uvědomit, že to jaký mají přístup k zákazníkům jim dělá jméno a měli by se raději chovat férově. Pokud chtějí být úspěšní dlouhodobě a ne si jen rychle nahrabat peníze a pak o vše přijít.

  Chci se obrátit na jednu realitku v Praze, tak surfuji po internetu a hledám info. Nemáte někdo zkušenost s BONREPOS http://www.bonrepos.cz/realitni-cinnost-praha/?? Nerada bych se nechat napálit, jako tady paní...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).