Hlavní navigace

Názory k článku Rodinnou dovolenou vybírají děti

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 6. 2006 7:33

    Patrik Chrz
    Naprosto se ztotožňuji se článkem. Hledání zájezdu na Internetu má kromě ceny hlavně tu výhodu, že si můžu "prolustrovat" příslušný hotel.
    Já obvykle jezdím s německými cestovkami a zájezdy kupuji jako last minute. Např. na www.expedia.de si dám vyhledat "co se nabízí", vyberu si destinaci a potom jednotlivé hotely "lustruji" na www.hotelbewertungen.de . V momentě, kdy narazím na dobře hodnocený hotel, beru ho. Cenově to oproti těm českým vyjde i na méně než polovinu (např. Srí-Lanka 3 *, 4 týdny, all inclusive, single - 1062 EUR, Maledivy 4 *, 3 týdny, all inclusive, single - necelých 2200 EUR, Dominikánská republika 4 *, 3 týdny, all inclusive, single - asi 1250 EUR). Další výhodou cen u německých cestovek je "konečná cena". Žádné palivové příplatky, letištní poplatky, bakšišné,... prostě to, co je v základní ceně, platí.
    Pokud chce někdo ušetřit ještě víc, stačí, když se vydá na letiště (např. Frankfurt, Mnichov) a koupí zájezd na místě. Tam ale bohužel přijde o tu možnost "lustrace", podle mě hlavní výhody výběru zájezdu přes Internet).
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).