Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Přijde další úsporný balíček od Argent Goldman - Jediné, o co se hraje a o co...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 16. 10. 2009 10:25

  Argent Goldman (neregistrovaný)
  Jediné, o co se hraje a o co jde, je KDY bude státní bankrot (a to se dříve či později týká celé EU i USA). Pokud nyní přijmeme balíčky, oddálíme ho o rok, o dva. Nic ale nezměníme na jeho nevyhnutelnosti (pokud se radikálně nezmění systém, čemuž moc nevěřím).

  A zde se každý musí rozhodnout sám za sebe, kdy je to pro něj nejlepší.
  Z mého pohledu čím dříve, tím lépe. Dokud jsem ještě mladý a dovedu se o sebe postarat. Až mi bude 60 a penze budou zrušeny či je sežere hyperinflace a doktor/lékárník po mně bude chtít platby na ruku a ve zlatě/stříbře, tak to bude špatné. Čili raději teď, dokud jsem silný a zdravý.
  Proto všem doporučuji:
  1) Připravit se na to, Úspory mít rozložené do zahraničních (hlavně asijských) akcií a fyzických drahých kovů.
  2) Volit strany prosazující sedmnáctý důchod, mateřskou ve výši dvojnásobku prům.platu, pro rodiny s více dětmi dotace na velkoprostorová auta, štědré dotace zemědělcům, velké výsluhy policajtům, atd...
 • 18. 10. 2009 13:12

  Pavel (neregistrovaný)
  Jenom tak pro uplnost, ucitele budou chtit po rodicich taky za vyuku jejich deti zlato na ruku. Bez ucitelu nebude zadny lekarnik a zadny doktor. O tom to je. budoucnost tohoto naroda je jenom a pouze v rukou ucitelu. Nikdo jinej, zadny manazeri, zadny podnikatele, zadni dalsi vyzirkove. Jenom a pouze ucitele. Bez nich a jejich kvalitni a dobr ezaplacene prace to tady bude za dvacet let jako nekdy v Albanii v horach.
 • 18. 10. 2009 14:41

  anonymní
  Přeceňujete úlohu učitelů. Kvalitní učitelé tady nejsou desítky let a přesto patříme mezi nejvyspělejší národy světa. Zapomínáte, že značná část rodičů je daleko vzdělanějších a inteligentnějších, než učitelé jejich dětí. A pokud zmiňujete doktory a lékárníky, tak těm vzdělání dávají vysokoškolští učitelé a to je trošku jiná kategorie, než ušmudlané tety z televizních novin vyhrožující stávkou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).