Hlavní navigace

P2P sdílená ekonomika: když lidé pracují s lidmi

2. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Obejděte velké firmy a korporace. Zapomeňte na dosavadní návyky. Spolupracujte s lidmi. Rozšiřte své obzory, získejte nové kontakty a obohaťte se o zkušenosti reálných osob.

Toto je PR sdělení.

Sdílená ekonomika u nás zapouští stále pevnější kořeny. Jakým projektům se podařilo prosadit a jak to vlastně celé funguje? V čem spočívá kouzlo neutuchajícího zájmu o sdílení prakticky čehokoliv na straně jedné a snadného výdělku na straně druhé? Zajímavé příběhy a osobní zkušenosti lidí, kteří trend sdílení využili ve svém businessu, přinese akce P2P sdílená ekonomika: když lidé pracují s lidmi už ve středu 16. září 2015. Jaké tematické okruhy vás na akci čekají?

Získejte peníze ze sociálních sítí

Věříte, že se vaše podnikatelské sny mohou stát skutečností? Co ale dělat, když vám v cestě stojí nedostatek počátečního kapitálu na jeho realizaci? Poslechněte si příběh party nadšenců, která si šla za svým snem a nebála se experimentu. Jak se zrodil bar, kde je host na prvním místě, a jaká byla jeho cesta k úspěchu?

Nechte se svézt. Nabídněte volné místo

Jezdíte v prázdném voze a bojujete s myšlenkou, zda se vám to vyplatí? Nechte svůj automobil vydělávat, nabídněte volné místo a sdílejte jízdu společně s vašimi novými klienty. Seznamte se se zavedenou novinkou s globální působností na trhu, novodobou taxi službou.

Půjčky s lidskou tváří. A s referencemi

Pro peníze s dobrou úrokovou sazbou nemusíte jen do banky, dobře investovat nemusíte jen na burze. Zapomeňte na klasické způsoby půjčování peněz, striktní pravidla a nekonečné obchodní podmínky. O své místo na slunci se nyní hlásí férovost a lidský rozměr.

skoleni_29_6

  • Kde: Galerie Café Louvre, Národní 1987/22, Praha 1
    Kdy: středa 16. září 2015 od 9:00

Podívejte se na oficiální internetové stránky P2P sdílené ekonomiky, kde naleznete všechna témata i registrační formulář.

Organizátorem akce je finanční server Měšec.cz.

Autor článku

Kolektiv redaktorů serveru Měšec.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).