Hlavní navigace

Názor k článku Obdarovávali rodiče za života sourozence a vás ne? Žádejte započtení darů na jeho dědický podíl od Liena - Dobrý den, já mám tři sestry a naše...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 19. 1. 2018 9:18

    Liena (neregistrovaný) ---.183.broadband3.iol.cz

    Dobrý den, já mám tři sestry a naše vztahy jsou na bodu mrazu. Když rodiče žili, tak moje falešné sestry neustále chtěli po rodičích aby jim kupovali nové auta, tlačili za života na rodiče, aby na ně napsali lesy a veškerý majetek co měli. Všechno sestry dělali proto aby na mně nezbila ani koruna jen aby se měli oni dobře a já nic.
    U dědického řízení jsem se dozvěděla, že rodiče zanechali ještě jeden milion na účtě a co mně vyrazilo dech, že i ten milion moje chamtivé setry vybrali za života a přitom si vynutili za života rodičů lesy, pole, chalupu, a hájenku. To jim však nestačilo, tak vybrali ještě za života rodičům i tem jeden milion a na mně nezbylo vůbec nic.
    Když jsem to sdělila mému advokátovi aby na sestry podal trestní oznámení, tak se tomu bránil a odpověděl mi at' si to trestní oznámení prý podám sama a přitom měl ode mne advokát plnou moc tak k čemu jsou někteří advokáti, když nechtějí svým klientům pomáhat? Notářka když mi to oznámila, tak se tvářila jako kdyby nic se nestalo a smála se tomu jaké mám nenažrané sourozence. Tomu já říkám že to nejsou vlastní sestry ale hyeny. V dnešní době se slušný člověk nemůže domáhat spravedlnosti protože je všude jen a jen kolem nás ovlivňování a korupce. Hezký den .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).