Hlavní navigace

Názor k článku Novela zamezí podvodům s měřením emisí i výmluvám řidičů na nevědomost od Nyle - Takže další kousek do skládačky buzerace. Až pojedu...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 6. 2017 21:47

  Nyle

  Takže další kousek do skládačky buzerace. Až pojedu příště dělat TK, budu zase čekat o hodinu dýl, a když se na emisce rozsype foťák a spadne internet tak třeba o tři (ale to se nejspíš zrovna často nestane). A to všechno jenom proto, aby se ušetřilo trošičku emisí (stačí porovnat objem vyprodukovaný auty vs objem vyprodukovaný třeba fabrikami, konkrétní čísla se mi teď hledat nechce) ještě při tom, kdy se většina lidstva nedokáže shodnout na tom, jak to s tou ekologií vlastně je.

  Protože řidič je zlej, zlej a zlej, a je potřeba mu to ježdění pořádně znepříjemnit. U TK to ještě chápu, tam jde o život, ale emise? Jestli by možná nebylo přínosnější, aby se stát staral o to, aby si lidi mohli dovolit "lepší" auta (a to pozor nemyslím dotace! Mám na mysli inteligentní nastavení zákonů a neházení klacků pod nohy všem, jak firmám, tak zaměstnancům)

  Protože s aktuálním stavem dění si příští rok, až mi s mým starým Escortem
  r.v. 96 skončí poslední technická, stejně jako velká část národa si nebudu moct dovolit nic novějšího, než r.v. 2000, protože 200 tisíc na auto prostě nemám.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).