Hlavní navigace

Názor k článku Neplaťte za drahé mobilní volání. Volejte za korunu i za dvě padesát od Miloslav Ponkrác - Ale půlka důchodců internet má, takže je pro...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 10. 2012 19:12

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  Ale půlka důchodců internet má, takže je pro ně VoIP velmi výhodné.

  A to nemluvím vůbec o tom, že díky internetu si dva důchodci nebo důchodce s dětmi a příbuznými – což dělá největší část jejich hovorů – volat přes skype zcela zadarmo.

  Nebo mohou mít dva lidé stejného VoIP operátora a pak také volají zadarmo.

  VoIP má tu výhodu, že nemusíte starého člověka nic učit, prostě mu na stůl dáte normální telefon a počítač ani nemusí mít.

  Jen tak mimochodem, já platím za 4 Mbps internet 150 Kč za měsíc. To se velmi vyplatí i mnoha důchodcům, nehledě na to, že jedno internetové připojení za jednu platbu může využívat řada lidí – zejména u VoIP zcela v pohodě.


  Prostě zde je hloupé dogma, že lidi MUSÍ platit mobilnímu operátorovi a NESMÍ mít levnější hovory, ačkoli je tolik možností, jak volat zdarma či za hubičku. Ale to lidi otravuje vůbec o tom mluvit – viz i názory v této diskusi.

  Zřejmě nejste žádné socky a máte na to. Možná si udělejte i ceduli jako u sponzorovaných zvířat zoo: „Sponzoruji Vodafone, nebo O2, nebo T-Mobile – rád a rád platím proto drahé hovory“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).