Hlavní navigace

Názor k článku Nemovitosti jsou dlouhodobou investicí. Rizikem mohou být i politici od mr - Máte pravdu.Politici jsou nejhorší hrozbou pro lidstvo.Neštítí se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 7. 2015 11:04

  mr

  Máte pravdu.Politici jsou nejhorší hrozbou pro lidstvo.Neštítí se ničeho, aby ukradli každému jeho úspory jen podle jejich zákeřného zákona.Okrádali nevinné jen proto, že dřou a řídí se podle pouze jejich zákona!Např.Nes­myslné pokuty i když se odevzdá jak pas, tak občanský průkaz a není důkazu, že byl zneužit.Zadrží pas, nevydají ho a okradou tak o investici do něho.Příkladem je v Trutnově Kremenský a jeho posluhovačka jeho života Benešová ze správního odboru.Ani po odvolání na kraj, kde se jasně vyhodnotilo, že nejednali správně, přiměřeně, oprávněně, s mírou, čistotou, lhali protizákonně.Tito dva delikventi i když jsem se mnohokráte odvolal na jejich lži, podjatost, podvody a rozsudky, stále nehodlají přiznat svou vinu násilí a nejsou ani po víc jak měsících schopni zhodnotit svou chybu a pokračovat ve správním řízení a napravit co způsobili svou nenávistí a zákony.Politici a jejich státní posluhovači nic nenapravují, jen pokračují v násilí a navádějí státní zaměstnance v okrádání a ještě jim za to platí a dávají vysoké příplatky, prémie a ohodnocení!

  Dalším zrůdným podvodem je a je to i uzákoněno, že všechny důchody z penzijního a dodatkového fondu při odchodu klienta do důchodu a při zvolení doživotní verze, což je již pouze jediný nástroj výběru, připadnou všechny jeho úspory pouze penzijnímu fondu bez dědice.To, co potom budou vyplácet, je pouze část ročního zisku, max. 3%. Což je okrádání ve jménu zákona!Okradou všechny o celoživotní úspory a důchod z toho, s čím budete souhlasit, aby si nechali a vypláceli.Důchod bude tak malí, že místo aby jste si užili důchodu, tak vás okradou i o roky, které ani nedožijete a které jsou nastavené v letošním roce na dožití 87 let a každý rok se navyšuje o další měsíce.Nikdo neví, kolik bude výnos v roce.Může být nulový, záporný ale těžko již kladný!!Penzijní fondy neříkají pravdu!A je třeba nikdy nesouhlasit s důchodem, ale pouze v výplatou.Politická kampaň do vstupu do penzijních fondů je tak zákeřná a okrádající.Není to výpočet podle pravidel 1 ale podle 3.pilíře, který se stal veřejně okrádajícím produktem a výnosem pouze pro penzijní fondy.A to vždy veřejně zamlčujícím!Hlupák může nevěřit, dokud se nepřesvědčí!Po­litici z toho mají byznys, penzijní fondy mzdy, platy, provize atd. a okraden je ve skutečnosti klient, který věří, že dostane spravedlivý důchod.Veškeré příspěvky a výnosy zůstávají penzijnímu fondu, politici si vše zdanili a klient stejně nic nedostane.
  Vše je jen papírově a zneužito přes počítače a weby!
  Kalkulačky na všech penzijních webech jsou jen orientační a politici stále nechtějí a nevydali zákon, kolik skutečně má klient pobírat, požádá-li o důchod např. v 60 letech!Dal veškerou zlodějskou moc penzijním fondům, aby si určovali svá pravidla vyplácení jak se jim zlíbí.Žádal jsem 2x o jasný výpočet a nebylo mě vyhověno.Vypočítali to tak, že výpočty vyšli tak, že by mě okradli i o úspory a příspěvky a výnosy.Vyšlo to tak, že výpočet byl v mínusu toho, co jsem investoval!! Napodruhé vydali pouze spekulativní prohlášení a opět bez bez pravidel, nařízení a zákona a stále mlčí.Za vším podvodem a násilím jsou politici s velkou hubou a malým mozkem pro spravedlnost.Jsou pyšní na svou degradovanost a své zaměstnání!10 milionu lidí tak trpí klamem politiků.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).