Hlavní navigace

Názor k článku Na víkend do Ohňové země (nejen) s platební kartou od Patrik Chrz - Ta vysněná místa jsou pro každého jiná, na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2016 6:13

  Patrik Chrz

  Ta vysněná místa jsou pro každého jiná, na některých z těch zmíněných jsem byl, na jiná možná pojedu a některá mne moc neberou (ale třeba změním názor).
  Ku podivu čím méně od daného místa očekávám, tím více bývám příjemně překvapen (a obráceně - největším zklamáním pro mne byl asi Mauricius. Čekal jsem tropický ráj a našel našel jsem další Srí Lanku/Indii). Ano, letěl bych klidně doprostřed Sibiře, vidět pravou Ruskou tajgu by mohlo být zajímavé.
  Mně se líbí různá nej. Když jsem tedy byl v nejsevernějším městě -Longyearbyen, tak by byla škoda nepřidat si do sbírky i to nejjižnější - Ushuaia. V létě to bude nejsevernější bod Evropy a aby to bylo vyvážené, tak i to Kapské město spolu s několika státy Afriky (sem byla letenka fakt levná - zadarmo :), jako kompenzace přesměřovaného letu do Číny).

  Ku podivu cestování je o penězích méně, než jsem si dříve myslel, mnohem více je to o hledání, plánování a trochu i o tom štěstí. Horší je to s tím časem, ale holt jsou fondy dovolené omezené.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).