Hlavní navigace

Názor k článku Na sdílených kolech můžete jezdit zadarmo. Platí to město a banka od eva - Každá aktivita má své místo! Nechte psychické problémy jiných...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 6. 2019 22:08

  eva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Každá aktivita má své místo!
  Nechte psychické problémy jiných na pokoji. Z á s a d n í ( jak říkate vy!) problém je v tom, že vše živé jsou i původní obyvatelé Prahy a příroda v Praze !, což jste pominul :-)
  A neberte si " děti " jako rukojmí . To je vděčné téma k popuzení , na mě to neplatí! " Výhled do zeleně " patrně neznáte a komunitní dvorek s řvoucími dětmi pod oknem nemáte.
  Mohu se zeptat, kolik jste dal za váš byt ? Já jen, že s komunitním dvorkem za parapetem svého okna už ho za ty peníze v Praze neprodáte! Ale ani ne s výhledem na historická ( i jiná ) pražská náměstí. Patrně žijete v nájmu, tak vás to nepálí.
  Zdá se, že snášíte lidi nadmíru obvyklou Pražákům. Já snáším jen něco . Např. chytré lidi. A berete-li si děti jako štít, musíte je i chránit! Takže chci , abyste teď hned se vším praštil a šel ihned po válejích se personách dávat do pořádku trávníky na náměstích a zasít , zakrýt a nechat dorůstat nový a chci, abyste posbíral kila vajglů, plechovky, kelímky , sklo a semtam exkrementy a zblitky a jehly !
  Psychické probémy má spíš ten, komu tohle nevadí a komu nevadí, že nemá kam vyvést na procháku právě i ty děti, které zmiňujete , protože by je v Praze po dostupných cestách v přírodě smetlo kolo ( a pomalu už i na chodnících ).
  Vážený, nebaví mě tyhle multikulti žvásty, kdy nikomu nic nevadí , když naopak Praha pod tímhle náporem trpí a pokud ji někdo nechá, dopadne jak Paříž.A to já nechci. Není, skutečně není řešení , aby rodilí utíkali z Prahy na samotu k lesu.

  P.S.
  Omylem máte 1 lajk ode mě.
  Přehlédla jsem, že zde není palec dolů.Stane se, je mi to fuk ! :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).