Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Na sdílených kolech můžete jezdit zadarmo. Platí to město a banka od eva - Jo, je úžasný, že jsou kola. A jsou...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 6. 2019 22:19

  eva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jo, je úžasný, že jsou kola. A jsou všude !'!! Praha nedala z á k a z jízdy po chodnících ?!

  Za posledních 10 let se všechny městské části utrhly a začaly jak přes kopírák stavět všude cyklostezky. Kde, hergot, mají ale lidi chodit ? Chůze je taky zdravá , jenže skrz Prahu a kolem ní jsou cyklostezky. V centru na chodnících mraky turistů a blbci na kolách, koloběžkách a prknech. Půjčovací kola jsou úplně všude.

  A další hrůza nás čeká a to jsou " komunitní dvorky ", kde si každý zasadí , sklidí a mezitím poklábosí se sousedy.Přivede své řvoucí děti a ačkoli je Praha prošpikovaná dětskými hřišti budou ( a už tak i činí ) jejich děti do úmoru ječet na dvorku, protože si jich nikdo moc nevšímá, když jejich matky rozebírají život.
  Takže v Praze : nikdy nekupujte byt s " výhledem do zeleně " a dejte si bacha i na výhledy na Hrad. Náměstí už nejsou náměstí, jsou to hospody se stoly, židlemi, lehátky, lavicemi s vyválenými plochami, kde kdysi bývala tráva a teď jen prach a vajgly.
  nechápu, že se neustále vysazují stromy , furt se pečuje o životní prostředí, ale nechat tak zplundrovat trávníky některých náměstí jen proto, aby se tam multikuti občané válením na zemi družili je hrozný!
  A že jsem odbočila od půjčovacích kol ?
  Jo, ale ono i tohle s tím kudy si ta kola dovolí jezdit souvisí!

 • 28. 6. 2019 7:36

  bob (neregistrovaný) 82.113.61.---

  Vy musíte mít tedy hodně zásadní psychický problém takhle nesnášet lidi, děti a vše živé. Pak ale nechápu co děláte v Praze, odstěhujte se na samotu u lesa a budete mít klid!

  P.S. Vždycky mě nadzvedne jak někdo pomlouvá řvoucí děti ale sám se asi vyloup rovnou jako dospělý z kukly nebo co.

 • 28. 6. 2019 22:08

  eva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Každá aktivita má své místo!
  Nechte psychické problémy jiných na pokoji. Z á s a d n í ( jak říkate vy!) problém je v tom, že vše živé jsou i původní obyvatelé Prahy a příroda v Praze !, což jste pominul :-)
  A neberte si " děti " jako rukojmí . To je vděčné téma k popuzení , na mě to neplatí! " Výhled do zeleně " patrně neznáte a komunitní dvorek s řvoucími dětmi pod oknem nemáte.
  Mohu se zeptat, kolik jste dal za váš byt ? Já jen, že s komunitním dvorkem za parapetem svého okna už ho za ty peníze v Praze neprodáte! Ale ani ne s výhledem na historická ( i jiná ) pražská náměstí. Patrně žijete v nájmu, tak vás to nepálí.
  Zdá se, že snášíte lidi nadmíru obvyklou Pražákům. Já snáším jen něco . Např. chytré lidi. A berete-li si děti jako štít, musíte je i chránit! Takže chci , abyste teď hned se vším praštil a šel ihned po válejích se personách dávat do pořádku trávníky na náměstích a zasít , zakrýt a nechat dorůstat nový a chci, abyste posbíral kila vajglů, plechovky, kelímky , sklo a semtam exkrementy a zblitky a jehly !
  Psychické probémy má spíš ten, komu tohle nevadí a komu nevadí, že nemá kam vyvést na procháku právě i ty děti, které zmiňujete , protože by je v Praze po dostupných cestách v přírodě smetlo kolo ( a pomalu už i na chodnících ).
  Vážený, nebaví mě tyhle multikulti žvásty, kdy nikomu nic nevadí , když naopak Praha pod tímhle náporem trpí a pokud ji někdo nechá, dopadne jak Paříž.A to já nechci. Není, skutečně není řešení , aby rodilí utíkali z Prahy na samotu k lesu.

  P.S.
  Omylem máte 1 lajk ode mě.
  Přehlédla jsem, že zde není palec dolů.Stane se, je mi to fuk ! :-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).