Hlavní navigace

Názor k článku Na sdílených kolech můžete jezdit zadarmo. Platí to město a banka od eva - Jo, je úžasný, že jsou kola. A jsou...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 27. 6. 2019 22:19

  eva (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Jo, je úžasný, že jsou kola. A jsou všude !'!! Praha nedala z á k a z jízdy po chodnících ?!

  Za posledních 10 let se všechny městské části utrhly a začaly jak přes kopírák stavět všude cyklostezky. Kde, hergot, mají ale lidi chodit ? Chůze je taky zdravá , jenže skrz Prahu a kolem ní jsou cyklostezky. V centru na chodnících mraky turistů a blbci na kolách, koloběžkách a prknech. Půjčovací kola jsou úplně všude.

  A další hrůza nás čeká a to jsou " komunitní dvorky ", kde si každý zasadí , sklidí a mezitím poklábosí se sousedy.Přivede své řvoucí děti a ačkoli je Praha prošpikovaná dětskými hřišti budou ( a už tak i činí ) jejich děti do úmoru ječet na dvorku, protože si jich nikdo moc nevšímá, když jejich matky rozebírají život.
  Takže v Praze : nikdy nekupujte byt s " výhledem do zeleně " a dejte si bacha i na výhledy na Hrad. Náměstí už nejsou náměstí, jsou to hospody se stoly, židlemi, lehátky, lavicemi s vyválenými plochami, kde kdysi bývala tráva a teď jen prach a vajgly.
  nechápu, že se neustále vysazují stromy , furt se pečuje o životní prostředí, ale nechat tak zplundrovat trávníky některých náměstí jen proto, aby se tam multikuti občané válením na zemi družili je hrozný!
  A že jsem odbočila od půjčovacích kol ?
  Jo, ale ono i tohle s tím kudy si ta kola dovolí jezdit souvisí!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).