Hlavní navigace

Názor k článku Mnoho kohoutů na jednom dvorku? Aneb když máme hned dvě asociace od anonym - Zveřejnit nikdo nic nesmí. Třeba ČOIka ohledně nekvalitních...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 2. 9. 2009 15:30

    anonymní
    Zveřejnit nikdo nic nesmí. Třeba ČOIka ohledně nekvalitních paliv, kartelu stavebních spořitelen taky nic nepustila ven. Když padaly banky, ČNB ani MF taky lidi neinformovaly.
    A to si živě vzpomínám, jak nám při převratu tvrdili, jak na rozdíl od komunistů nebude už novodobá "demokracie" nic zamlčovat nebo dokonce lhát. Následovalo ohlášení skokového zdražení pohonných hmot /tuším že z 8 na 12 Kčs/ a pak "informovanost obyvatelstva" ustala. Dnes je vše tajné, kdysi byly tajné hlavně informace vojenského charakteru, ale nikoliv to, že firma zaměstnává 20 dělníků a tři uklízečky a že jedna zametá schody zleva doprava, druhá má úklidový vozík s vodou a Savem a třetí je zrovna ve stavu nemocných, tudíž bojově-úklidová pohotovost podniku je vážně ochromena.
    O americkém radaru se nám taky dlouho lhalo s tím, že i B. Obama tvrdě stojí za radarem a že u nás zcela jistě bude. A když informace o vpádu cizích vojsk na naše území utichly, někteří naši političtí představitelé /ty si budu nadosmrti pamatovat a určitě je volit nebudu/ sami začali u USA škrábat, aby se myšlenka radaru zase oživila, i když jej nechtěli a dnes již zcela jasně nechtějí ani naši, ani američtí občané /vyjma pár chorých mozků, kteří v zabíjení a zbrojení spatřují pokrok lidstva/. Připomíná mi to vlastizradu v podobě zvacího dopisu v 1968.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).