Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Mnoho kohoutů na jednom dvorku? Aneb když máme hned dvě asociace od cestovatelka - Naprosto souhlasím s panem ředitelem. S ESem jsme...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 1. 9. 2009 8:48

  cestovatelka (neregistrovaný)
  Naprosto souhlasím s panem ředitelem. S ESem jsme cestovali několikrát, vždy jsme byli velice spokojeni. Naopak, (nechci jmenovat), dvě CK, které obě byly členy asociace nám poskytovaly značně nekvalitní služby. Když jsme si stěžovali u asociace pana Okamury,bylo nám řečeno, že se na to podívají. Proč tedy vůbec asociace existují, když nemají žádné pravomoce? Úplně by stačila jedna, ale měla by mít právo ze zákona zveřejňovat ty špatné, aby se klient mohl orientovat.
 • 1. 9. 2009 14:32

  benzin (neregistrovaný)
  Asociace maji dva hlavni duvody existence.
  1) lobuji pro zakony, ktere potrebuji, nebo proti tem ktere by jim mohli uskodit.
  2) jsou medialnim stycnym bodem, coz velmi pomaha. Napriklad kdyz krachovaly sklarny delali televize rozhovory s vedenim te skrachovale sklarny (coz byl ten zly co to nechal padnout), kdezdo kdyz krachne cestovka, dela se rozhovor s predstavitelem asociace, coz je Tomio Okamura, ktery je u verejnosti pomerne oblibeny clovek.
 • 8. 9. 2010 12:00

  Max (neregistrovaný) ---.mediclinic.cz

  Chyba – Tomio komentuje vždy a všechno. Například proč utekl medvídek ze ZOO, nebo proč šéfa ČEZ bolí břicho. Je to člověk na svém místě – ví vždy a všechno!

 • 2. 9. 2009 9:55

  Jarmila (neregistrovaný)
  Zveřejnit ty špatné nemůže, ani kdyby to bylo na základě zákona. To by bylo napadení "dobrého jména" (goodwilu), což je trestné. Jen se podívejte, co to udělalo v případě pana Šťávy a jeho Diag Humanu, kdy stát musel platit miliardy. A to byl v pozadí údaně jakýsi dopis z ministerstva, kde se psalo, že firma není důvěryhodná. Kdo by pak platil miliardy z arbitráží? Asociace nebo zase stát?
 • 2. 9. 2009 15:30

  anonymní
  Zveřejnit nikdo nic nesmí. Třeba ČOIka ohledně nekvalitních paliv, kartelu stavebních spořitelen taky nic nepustila ven. Když padaly banky, ČNB ani MF taky lidi neinformovaly.
  A to si živě vzpomínám, jak nám při převratu tvrdili, jak na rozdíl od komunistů nebude už novodobá "demokracie" nic zamlčovat nebo dokonce lhát. Následovalo ohlášení skokového zdražení pohonných hmot /tuším že z 8 na 12 Kčs/ a pak "informovanost obyvatelstva" ustala. Dnes je vše tajné, kdysi byly tajné hlavně informace vojenského charakteru, ale nikoliv to, že firma zaměstnává 20 dělníků a tři uklízečky a že jedna zametá schody zleva doprava, druhá má úklidový vozík s vodou a Savem a třetí je zrovna ve stavu nemocných, tudíž bojově-úklidová pohotovost podniku je vážně ochromena.
  O americkém radaru se nám taky dlouho lhalo s tím, že i B. Obama tvrdě stojí za radarem a že u nás zcela jistě bude. A když informace o vpádu cizích vojsk na naše území utichly, někteří naši političtí představitelé /ty si budu nadosmrti pamatovat a určitě je volit nebudu/ sami začali u USA škrábat, aby se myšlenka radaru zase oživila, i když jej nechtěli a dnes již zcela jasně nechtějí ani naši, ani američtí občané /vyjma pár chorých mozků, kteří v zabíjení a zbrojení spatřují pokrok lidstva/. Připomíná mi to vlastizradu v podobě zvacího dopisu v 1968.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).