Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Minimální mzda 2019: znovu výrazně roste, pro někoho až na 26 700 korun od Victor - Zvyšování minimální mzdy má pozitivní dopad nejen na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 11. 2018 20:02

  Victor (neregistrovaný) 89.29.125.---

  Zvyšování minimální mzdy má pozitivní dopad nejen na 150 tisíc českých zaměstnanců, kteří ji pobírají, ale i na ostatní pracující, neboť celkově zvyšuje tlak na růst mezd, zdůvodnila postoj vlády ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová.
  ==========
  Paní Maláčová je poněkud mimo mísu.Český podnikatel (zaměstnavatel) nedá korunu navíc.Tlak na zvýšení mzdy u našich "podnikatelů" (čti zlodějů) je bezpředmětný.Pod­nikatelská prasata si radši postaví barák či vilu navíc,než by přidali pracovníkovi.Nejsme ještě v Evropě.Chování zahraničních podnikatelů podnikajících u nás je diametrálně odlišné od našich podnikatelů.Onen zahraniční podnikatel peníze jistě přidá,náš ne.Zajímavé je též,že je nedostatek zaměstnanců,ale v inzerátech na internetu přitom nabízejí platy jak pro nějaké učně,nebo děti na brigádách.Před­vídám,že u nás brzy bude druhý rok 1948.Aspoň se na tom tedy pracuje.3000 000 lidí v chudobě?To je skoro třetina republiky.A PRESS hovada nás ve článcích přesvědčují,že jsme v chudobě v Evropě třetí dobří.Diví se někdo,že je téměř všichni nesnáší a téměř nikdo jim nevěří?
  A na závěr: V televizi jsem viděl "podnikatele",který říkal kolik neživí lidí.Blbec si asi ve své nadutosti neuvědomil,že ti jeho pracovníci živí ho a jeho pojebanou famílii ne on je.

 • 27. 11. 2018 2:39

  strýček Jonatán (neregistrovaný) 62.209.192.---

  Hrozny socansky kidy.. proc ty tupy lopaty teda nepodnikaji, kdyz je to tak vyhodne, proc teda zivi toho podnikatele? at si to ty negramotny lopaty, co nikdy vic, nez minimalni mzdu nemeli, nemaji a ani mit nebudou, hezky vyzkousi, kolik casu podnikatele takova irmy stoji.. oznacovat za zlodeje nekoho, kdo ty liny cesky lopaty zivi, je vazne vrchol.. zavist je strasna vec.. sebrat volebni pravo lopatam, to by se nam krasne zilo!!

 • 11. 12. 2018 11:30

  Juko (neregistrovaný) ---.cust.vodafone.cz

  Ty bys potrebovalidi lopatou po hřbetem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).