Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Malá spořitelní revoluce: nové kreditky, nový Servis 24, nové technologie od next9 - Nabídka nových kreditek je už pár dní na...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 8. 2012 6:23

  next9 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Nabídka nových kreditek je už pár dní na webu spořitelny. Není mi ovšem jasné, okud se vzalo info o limitu bonusu 150,-/měsíc u karty "Odměna". Spořitelna uvádí limit 350,- měsíčně, stejně jako u karty "World". Stejně tak by mě zajímalo, zda jsou tyto nové karty vybaveny podporou bezkontaktního placení. Na obrázku karty logo PayPass není, nicméně spořitelna deklaruje "nejmodernější čip zajišťující rychlost a bezpečnost plateb" a URL obrázků karty obsahuje řetězec "bezkontaktni". Jak to tedy s podporou PayPass je?

 • 8. 8. 2012 6:58

  dalich .

  Během pilotního projektu byl u karty Odměna původně stanovený bonus na max. 150 Kč za účetní období, ten však ČS zvýšila na 350 Kč. Na infolince ČS někteří pracovníci měli evidentně starší informace, na webu ČS je to správně. Pokud jde o bezkontaktní technologii, nyní KK ČS bezkontaktní nejsou (kromě Visy), ale časem budou (až projdou kolečkem schválení).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).