Hlavní navigace

Názor k článku Malá spořitelní revoluce: nové kreditky, nový Servis 24, nové technologie od Radecek - Tak jenom pro upřesnění. Žiju na vesnici, kde...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 8. 2012 14:26

    Radecek (neregistrovaný) 193.164.219.---

    Tak jenom pro upřesnění. Žiju na vesnici, kde nějaké krámky jsou, ale karty nebere ani jeden. Navíc jsou drahé a tak jezdíme nakupovat jinam.
    Dříve jsem byl také celkem spokojený klient ČS, ale tak dlouho mě vytáčeli, až jsem jednoho dne došel do Fio Banky, založil si tam účet a půl roku ho souběžně zkoušel s tou ČS. Zjistil jsem, že jediné, co mi vadí, jsou jejich platební karty. A tak jsem se podíval kolem a objevil Citi Life kreditku. A pak jsem zrušil účet u ČS a místo nějakých 120 korun měsíčně nyní platím 0 a ještě dostávám od té Citi (průměrně od počátku co jí mám to dělá 497 korun měsíčně). Je ale pravda, že všechno nejsou jen mé útraty, protože dost často nakoupím na internetu něco pro někoho jiného a ten mi to pak zaplatí v hotovosti - tím si zajišťuju příjem hotovosti a nemusím ji vybírat z bankomatů, které nemám zrovna při cestě.
    Ono ušetřit se dá všude a když člověk "sbírá" korunku ke korunce, nakonec se má na tom světě celkem dobře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).