Hlavní navigace

Názor k článku Malá spořitelní revoluce: nové kreditky, nový Servis 24, nové technologie od Radecek - Když měsíčně utratíte 3 tisíce, to žijete o...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 8. 2012 11:37

    Radecek (neregistrovaný) 193.164.219.---

    Když měsíčně utratíte 3 tisíce, to žijete o suchém chlebu, ne? Nebo jaký je důvod, že své nákupy neplatíte kartou? S manželkou máme oba asi tak průměrný příjem, máme dvě děti a měsíčně utratíme kartou přes 20 tisíc. Kartou platíme potraviny, drogerii, elektroniku, dovolenou, benzín, dobíjení kreditu na mobilech a spoustu jiných věcí. V podstatě existuje jen pár věcí, co kartou platit nejdou - Vietnamci je neberou, malé vesnické předražené krámky taky ne, Němci a Rakušáci v supermarketech, nějaké ty trhy, zmzlina..., odhadem tak 20 % plateb nejde, ale zbytek není problém. Samozřejmě do toho nepočítám věci, které mám řešené převodem z účtu, jako je elektřina, plyn, voda, TV, rozhlas, pojistky. No a při těch 20 tisících měsíčně to dělá pěkné 4 stovky a to se vyplatí.
    Období sledovat nemusím. Přijde mi faktura za minulý měsíc, tak ji hned uhradím, stejně jako když mi přijde faktura na cokoliv jiného.
    Tok peněz je problém, pokud s nimi neumíte hospodařit a utrácíte jenom proto, že to jde. Navíc samozřejmě není problém se podívat kdykoliv do internetového bankovnictví, kolik už jsem utratil, ne?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).