Hlavní navigace

Názor k článku Listopad přinesl změny sazebníků, banky zlevňují poplatky od J, Novák - Přidám svoji naprosto čerstvou zkušenost s novým sazebníkem...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 11. 2011 2:14

    J, Novák

    Přidám svoji naprosto čerstvou zkušenost s novým sazebníkem Poštovní spořitelny. Protože jsem poměrně častým uživatelem služeb České pošty, jsem zvyklý platit za služby a nákupy u ČP maxkartou. A to už několik let. Nákupy známek, podávání balíků či více zásilek... To vše nebyl problém. Od účinnosti nového sazebníku však nejenže zaplatíte příslušné poplatky za např. podání balíku, ale, pokud jste majitelem účtu Era Online, tak, pokud k úhradě služby použijete maxkartu, navíc ještě 100,- Kč! To je sazebníková taxa pro transakci provedenou maxkartou na obchodním místě! Pro mě je to poučení a pro ostatní čtenáře varování! Pokud máte účet Era Online, pak na poštu jedině s hotovostí, pokud nechcete zaplatit stovku.
    Na druhou stranu ale mohu říci, že jsem se se svým rozhořčením obrátil na Poštovní spořitelnu a chtěl jsem vědět, jaký je rozdíl mezi obchodníkem, u něhož nakoupím zboží či službu s maxkartou bez poplatků a Českou poštou, kterou považuji z tohot pohledu také za obchodníka, kde však při použití zaplatím 100,- Kč Poštovní spořitelně. No, vysvětleno mi to nebylo ale poplatek 100,- Kč jsem obdržel zpět! Zkuste to, pokud jste stejně postiženi, také, uvidíte, jak pochodíte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).