Hlavní navigace

Názor k článku Lidé si stěžují, že nemají peníze, a v bance jim leží zapomenuté miliardy od gabinak - Dobrý den, článek měl za cíl připomenout lidem, že...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 6. 2012 14:47

    gabinak

    Dobrý den,

    článek měl za cíl připomenout lidem, že by možná mohli mít doma zapadlou a zapomenutou vkladní knížku, ze které je nutné vyzvednout do konce letoška prostředky (do konce roku 2015 v případě, že legislativa bance povolí prodloužit termín). Byla by škoda nechat je propadnout. Upřímně mě totiž překvapilo, jak velký objem prostředků na nich zůstal.

    Reakce je podrážděná, o tom žádná. Důvod je prostý. Jedno jediné slovo způsobí řetězec názorů, které nemají jiný cíl, než se strefovat do někoho, kdo se jen neúmyslně spletl. Proč to a hlavně k čemu? Je to tedy pravda? Jsou diskuse plné lidí schovávajících se za anonymitu a čekající na chybu, na které by si mohli zchladit žáhu? Vždyť je to jako když se v hovoru přeřeknete..bo­hužel, zde to zůstane viset..Nemyslím si ale, že by to bylo tak podstatné, aby z toho vznikla celá šňůra názorů. A hle, vznikla. Já prostě jen nechápu, proč být zlý.

    A vida, když se ohradím, hned je můj sarkasmus označen za útočnou reakci. Není to dvojí metr? Nebo ostatní mohou být útoční a autor se ohradit nemůže?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).