Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Koupili jsme přes internet Viagru. A málem přišli o peníze (TEST+video) od VX - Od buy-pharma.com jsem nakoupil už mnohokrát, zásilka přišla...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 11. 2010 16:31

  VX (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Od buy-pharma.com jsem nakoupil už mnohokrát, zásilka přišla pokaždé 7 den. Zkoušel jsem různé léky na erekci, antibiotika i analgetika a zatím mám nejlepší zkušenosti. Prodávají totiž generické látky, které se vyrábí v indii. Sehnat něco v čechách ani nelze nebo s šíleným opruzem přes lékaře na předpis. V Brazílii jsem zažil lékarnu kde bylo k dostání cokoliv bez předpisu a prodávalo se i po jednotlivých tabletách, protože chudí by si nemohli dovolit zaplatit předražené léčiva. Stejně tak v thajsku Vám lékárník prodá generickou viagru naprosto bez problému. Zažil jsem že ve frontě poměrně trpělivě magistr v Thajské lékarně vysvětloval detaily jak brát lék a konzultoval případné komplikace. Tak by to mělo být i u nás ale tady si mastí kapsu farmaceutické koncerny, které účině lobují u vlády a SUKL tomu pomáha. Spousta léků jako např. Kamagra zde není registrovaná protože proč by to indický výrobce dělal ? Podplácet zkorumpované úřady v čechách, proč ?

 • 14. 11. 2010 17:45

  Méďa Béďa (neregistrovaný) ---.docent.klfree.cz

  V Německu a jiných evropských civilizovaných státech ta Kamagra registrovaná je? BTW docela by mne zajímalo, jak thajský magistr vysvětluje, jak brát Viagru, aby účinkovala ;-).

 • 15. 11. 2010 15:08

  Spalovač benzínu (neregistrovaný) ---.235.broadband12.iol.cz

  Ale on se tu nemůže registrovat, protože licence u nás ještě nevypršela. Počkejte si až vyprší a pak vám bud stát za pár korun.

  (proboha doufam že mě tyhle problémy nikdy nepostihnou, když vidim co to s lidma dělá...)

 • 19. 9. 2013 22:38

  On (neregistrovaný) ---.165.broadband13.iol.cz

  Těžko se vyznat ve vás živých billboardech - jak v tom článku vychválili BUY-PHARMA.COM, tak jsem ji zkusil a narazil dost tvrdě:

  1. Platba pouze převodem, takže po zaplacení asi USD 93 jsem bance nechal ještě poplatek za převod do indické banky asi CZK 1100
  2. Celníci zásilku zabavili a chvilku mi do telefonu vyhrožovali, že porušuji zákon, když dovážím léky, které SUKL nepovolil. Potom zásilku odeslali zpět dodavateli, nikdy jsem ji neviděl
  3. Dostat peníze zpět nebylo automatické, byť k mému překvapení přišly. S uvážením poplatků tam i zpět to celé stálo hromadu peněz a výsledek nula.

  Takže až nějakej trouba napíše, že tahle firma je dobrá a že to funguje, tak pozor, lže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).