Hlavní navigace

Názor k článku Komerční banka jako férový realitní portál Cincink. Bezplatnou inzerci zaplatí hypotéky od P2010 - Ano, je to prakticky ve všem, totéž potraviny....

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 10. 2019 15:47

    P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Ano, je to prakticky ve všem, totéž potraviny. Vyjímkou je (zatím) ubytování, i když pražské hotely už to také dohánějí a zdravotnictví (pokud nepočítám úplatky). Nejhorší je, že se stále najde dost hlupáků, kteří to ještě schvalují a jen radí, že máte vydělávat více peněz, ať si pak můžete koupit v tomto případě devětkrát (třikrát vyšší cena x třikrát nižsí kupní síla) dražší kapsle do kávovaru oproti Rakousku.

    Nechápu proč ale někdo (server Podnikatel.cz) neudělá rozhovor například s majitelem cukrárny v Praze a v Německu, kteří by byli ochotni jít do detailů. Situace kdy zmrzlina v Praze na jakési periferii stojí 29 Kč, v Lipsku v centru během největšího hudebního festivalu 1.20 Euro (cca 31 Kč) či za 0.90 Euro (cca 23 Kč) opět v historickém centru německého města s kostelem zapsaným v Unesco, vyvolává otázky, při znalosti výše platů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).