Hlavní navigace

Názor k článku Když rodiče peníze nemají, alimenty platí prarodiče. Podle jakých pravidel? od AntiJarmila - Ty snad neumíš číst! Vlákno, na které jsi...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 5. 2017 1:49

  AntiJarmila (neregistrovaný) ---.infos.cz

  Ty snad neumíš číst! Vlákno, na které jsi reagovala začínalo tím, že ženy si nezodpovědně vybírají - a to je v dnešní době jasný fakt. Počítají s tím, že i když si vyberou špatně, stát maximum věcí přikryje. V podstatě jsou ženy vdané za stát, a muž je občas na sex. Ale kdykoli se jí cokoli znelíbí, jdou za státem, aby dal, učinil, to, ono.

  Ony to děti odnesou vždycky. I když se o ně někdo postará. Děti odnesou neschopnost matky buď fungovat v rodině, nebo si vybrat dobrého muže, nebo špatně vychovanou matku, nebo ženu s deprivací, apod.

  To, že občas někdo zcvokne je fakt. Nicméně daleko větší problém (u mnohonásobně většího množství případů žen) je, že ženy nevybírají partnery podle vhodnosti dlouhodobého vztahu. Je tu totiž stát.

  Přes polovinu, skoro 2/3 dětí už začíná být bez táty - to znamená co? Že to rupnutí v kouli je nejspíše jen marginální mlha vypouštěná ženami aby zastřela to, co napsal tvůj předřečník. Určitě nerupne v kouli 2/3 lidí (ať mužů či žen).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).