Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Kdy se vyplatí přímé bankovnictví? od Tom - Dobrý den rád bych Vás upozornil na pár...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 1. 2004 18:59

  Tom (neregistrovaný)
  Dobrý den rád bych Vás upozornil na pár nepřesností u poštovní spořitelny.
  U poštovní spořitelny se platební příkazy telefonicky zadávat nedají, příkaz lze zadat papírovou formou, Maxkartou přes Homebanking případně GSM banking, telefonicky tedy nelze, telefonicky lze pouze zjišťovat zůstatek přes službu ČSOB PHONE 24.
  Dále poštovní spořitelna nabízí mimo služby GSM banking také službu Max mobil PS který je vlastně totéž jako GSM banking, akorát má trošku jiné memu , a lze ho provozovat s T-mobile i s oskarem a brzo to bude možné i s Eurotelem. Každy může z GSM bankingu přejít na Max mobil PS který je zdarma tedy až do odvolání (čož může být klidně třeba i dva roky). Vy jste však ve svém článku Max mobil PS vůbec nezohlednil, a uvadíte cenu za zadání platebního příkazu u poštovní spořitelny telefonem, což není pravda protože v současné době bohužel poštovní spořitelna neumožňuje zadavání příkazu telefonicky, telefonicky lze pouze zjišťovat zustatek pouze však jen 5x měsíčně každe další ověření je za poplatek 10,-.
 • 26. 1. 2004 21:23

  Petr Zámečník (neregistrovaný)
  Máte pravdu, vycházel jsem ze sazebníku PS, kde je uveden platební příkaz "zadán elektronicky", což jsem chybně vztáhl i na telefonické bankovnictví (které obecně bývá pod tímto pojmem ukryto vedle GSM a internetového). Tabulku jsem v textu již opravil.
 • 29. 1. 2004 14:44

  tomas (neregistrovaný)
  Chtel bych se vas zeptat je nutna navsteva PS pro nahrani bankingu s Oskarem? Pokud ano, da se aktivovat na poste nebo v CSOB? Nebo mi poslou aktivacni SMS? Dekuji za odpoved.
 • 29. 1. 2004 19:36

  Tom (neregistrovaný)
  U Oskara musíš na pobočku na poště to nedělají. Není to GSM banking ale jmenuje se to MAX mobil PS, funkčně je to stejné jako mobil 24 u ČSOB. Příručku a plánek menu najdeš na www.postovnisporitelna.cz v položce produkty dál pak fyzické osoby pak elektronické bankovnictví a pak Max mobil PS. Tam najdeš všechny informace. Služba je zatím zadarmo, že se musí na tu pobočku PS to je blbý ale jinde to fakt nejde.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).