Hlavní navigace

Názor k článku Kdo a proč je nekalou konkurencí na trhu práce? od anonym - Buzerace od úředníka není zapříčiněna zpravidla jeho vlastní...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 28. 8. 2009 8:00

    anonymní
    Buzerace od úředníka není zapříčiněna zpravidla jeho vlastní aktivitou. Ten musí dodržovat platné zákony podepsané Havel v.r. atp. Pokud poslanci nebudou vymýšlet nesmysly, senát je schvalovat a hlava státu podepisovat a bude tu vládnout skutečná demokracie, ne lobing mocných a bohatých, bude určitě líp.

    Zrušení knihy jízd jen dál nahrává chudákům podnikatelům k dalšímu uplatňování soukromé spotřeby do podnikatelových nákladů. Nedivme se, že pak máme všechno ještě dražší, než mají na západě.
    Syn kamarádí s několika potomky podnikatelů. Jen těžko chápe, že já mu zaplatím výlet do Prahy ze svého a tudíž tisícovku na benzín musím vyšetřit někde jinde nebo že nemůže prokecávat dlouhé minuty o ničem do drahého telefonu nebo že notebook mu každé 3 roky nekoupím nový. U dětí podnikatelů není nic problém, navíc se ani nijak netají tím, že tyto soukromé spotřeby jdou z podnikání.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).