Hlavní navigace

Názory k článku Kde si vypůjčit 40 000 Kč na rok?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 6. 2004 1:38

  SONY (neregistrovaný)
  Poslední dvě uvedené společnosti asi nebudou to pravé.Od HVB je ta nabídka dosti lákavá.Provident a Profireal jsou dle mého názoru nepoužitelné společnosti pro normálního pracujícího občana.Úroky a poplatky jsou šílené a to jde jen o 40000 Kč.Půjčit jsi asi více by byla sebevražda musejí být šílené splátky a úrok.Asi chtějí rychle bohatnout na úkor lidí a využívají klienty,kteří nedostanou půjčku od Banky.A píšete půjčka do domu.Už jsem zaslechla,že to také není to pravé.A u jedné z těchto dvou společností obzvláště.A to ve více případech.Po návštěvě doma u klientů jim asi čistě náhodou byly vykradeny byty,ale to je asi náhoda.Nebo,že by tipaři?A dnes je možno u Bank jse pojistit proti možnosti nesplácení pro nemoc apod.To mi připadá seriozní.Nikdy člověk neví k čemu může dojit.Nemoc,autonehoda a pak rodina platí.Pojištění půjčky je dobrá věc.Jsem ráda,že je možno jse vyjádřit a napsat svůj názor.Jen škoda,že jse to týká jen Vaších stránek.Měšec.cz je objektivní a nejlepší.Děkuji,že jsem mohla napsat svůj názor.A děkuji za přehled finančních nabídek společností a bank.A umíte i kritizovat a napsat svoje názory a čtenáři mají možnost komunikovat s Vámi a také psát své názory!Děkuji Měšci za možnost napsat svůj názor.Moc děkuji také za info!
 • 25. 6. 2004 15:11

  Jarmila (neregistrovaný)
  Nevím, jaké má kdo zkušenosti s půjčkami. Mně to osobně připadá, že půjčit si někde je mnohdy chiméra a prověřování bonity se podobá domovní prohlídce u drogového dealera (velmu výstižný citát z časopisu EURO). Když se totiž podíváte na podmínky, pak je to: poslední 3 výpisy z účtu, potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu, nad 50.000,- jeden ručitel, ale nesmí to být důchodce a pokud možno ani podnikatel, žadatel musí mít středoškolské a vyšší vzdělání (vyučení mají nižší "bodovou hodnotu" a musí mít buď vyšší plat nebo dva ručitele), pevnou linku domů, pevnou linku do zaměstnání (pokud nemá zaměstnanvatel pevnou linku, tak máte smůlu), pak musíte přinést občanský průkaz a druhý doklad totožnosti (pas nebo rodný list), doklad o tom, že platíte nájem, telefon, elektřinu nebo plyn (doklad o zaplacení poplatku za psa se zatím nevyžaduje), do výše příjmu se nezapočítavají sociální dávky. Pokud jste podnikatel, předkládáte dvě daňová přiznání, ale většinou úvěr neseženete, i kdyby to bylo jen 20.000,-Kč. Tak proč tu píšete, že získání úvěru je snadné? Pro zaměstnance s vyšším příjmem možná, ale podnikatel má smůlu, i kdyby šlo o úvěr ze stavebního spoření ve výši pouhých 50.000,-Kč.
  Vím co píšu, já ty úvěry totiž zprostředkovávám. Je k vzteku, když mladý hoch ve věku 24 let, svobodný a bezdětný, s platem 15.000,- hrubého nedostane úvěr na počítač ve výši 20.000,- Kč ani se třemi !! ručiteli, protože: on sám je vyučený. První z ručitelů byl také vyučený, ale chtěli ručitele se středoškolským vzděláním. Druhý ručitel měl sice požadované vzdělání, ale pro půjčku malý plat (prodavačka se dvěma roky praxe). Třetí ručitel měl vzdělání i plat, ale jeho pracovní poměr byl na dobu určitou, ale o pouhý měsíc kratší, než by byl splacen úvěr. Nakonec se nad mladíkem slitoval místní prodejce PC a prodal mu ho na splátky na vlastní riziko, tedy bez pomoci splátkové společnosti. Bylo to na zabití. Nedej bože, kdyby to byl podnikatel, to by úvěr nesehnal vůbec. Jo, takhle půl miliardy a pak to nesplácet, jako Poldi Kladno a jiné firmy, to by byl možná i jako VIP-dlužník, ale nějakých umolousaných 20.000,-? Prosím Vás, kde to žijete?
 • 2. 7. 2004 17:49

  Dluhy (neregistrovaný)
  Ze všeho nejhorší jsou půjčky na krátkou dobou splatnosti jako kontokorent nebo kreditní karta. Když Vám vypadne příjem (vyhazov z práce) peníze jsou snadno k mání, ale jak je splácet může být v nedohlednu.

  Vim o cem pisu:

  http://dluhy.bloguje.cz
 • 24. 4. 2005 7:31

  Pavel (neregistrovaný)
  Ze všeho nejhorší jsou klienti kteří neumějí s úvěrovými produkty zacházet. Kreditní karta je výborná věc. Je však k tomu když náhle nevyjdete a půjčujete si bez úroku do příští výplaty. Kreditní karta není na dlouhodobý úvěr určena.
 • 24. 4. 2005 7:28

  Pavel (neregistrovaný)
  Autor vychází z dost zmatených informací. CZ Marketing není poskytovatel ale zprostředkovatlel půjček. Poskytovatel je v tomto případě Sporoservis. 2. jistě není zohledněn poplatek za "doživotní servis" 7.000Kč tím je vyřízení půjčky podmíněno. Prostě CZ marketing je jen jeden z mnoha zprostředkovatelů, navíc patří k těm co si za sprostředkování nechají platit nejen poskatovatelem půjčky ale i klentem.
 • 4. 10. 2006 22:12

  anonymní
  tak to je fakt. Sou to ¨bejci vyděračský a nekonečný splácení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).