Hlavní navigace

Názor k článku Kauce na byt může činit až 6 nájmů, ale vrací se i s úroky od xf - Já to říkám už delší dobu: celý tenhle...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 6. 2015 17:24

  xf (neregistrovaný) ---.casablanca.cz

  Já to říkám už delší dobu: celý tenhle kšeft už skončil. Hloupostí jeho účastníků.
  - Slušný člověk na takovéhle hovadské chování nepřistoupí. Tedy přistoupí, ale jen krátce, než se rozkouká. Na rozdíl od "zlaté éry" pronájmů 90-tých let už nemusí v hovadských podmínkách pronájmu zůstávat, a tak utíká rychle do vlastního.
  - Nesolidní člověk na vše kašle, žádná odpovědnost, férovost, rozmysl.... takže na vlastní nedosáhne, zůstává v pronájmu.
  - Majitelé a pseudomajitelé (ať mi nájemník zaplatí hypotéku a všchny náklady) se chovají většinou stále hůře, vzájemně se (zde) ujišťují o tom, že jejich protistrana jsou stejná, či ještě větší hovada, nežli oni sami - a teď už mají i většinou pravdu. Slušní většinou utekli, a ti co ještě neutekli si předávajjí typy na těch několik málo slušných pronajímatelů, což hovadům snižuje šanci, že na slušného natrefí. Z čehož si odnášejí poučení, že se mají chovat ještě hůře....
  Takže, hovadům pronajímatelům zůstala jako protistrana úplně stejní, jako oni sami. Plná ústa práv, žádné povinnosti. V tom jste stejní.

  Budoucnost má jen majitel činžáku, celého domu, aby ho to uživilo tak 2-3, co si vybuduje slušné renomé. Doba ranařů, co koupí na dluh byt, a nájemník jim MUSÍ zajistit zbohatnutí, to už je skoro 10 let pryč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).