Hlavní navigace

Názor k článku Úroky přes 3 % nejsou sci-fi, kam uložit „rychlé peníze“? od Patrik Chrz - No, zadarmo to samozřejmě nedělám, mám tam dva...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 1. 2010 9:59

  Patrik Chrz

  No, zadarmo to samozřejmě nedělám, mám tam dva termínované vklady (1,5 roku, 5,2 % p. a. – tedy stejná sazba jako pro jakéhokoliv jiného klienta), pokud myslíte toto, žádné další úhrady od nich nedostávám. Měl jsem i ten jejich spořící účet bez výpovědní lhůty s 3,1 % p. a., ale co MSD poskytla možnost otevřít si jejich vkladní knížku i pro Pražáky, přestěhoval jsem své „rychlé peníze“ tam. Účet sice stále mám, ale aktuálně s nulovým zůstatkem.

  Vaši záložnu (WPB) jsem nezmínil, protože aktuálně nemá žádný spořící účet bez výpovědní lhůty (kterých se tento článek týkal) a i Vaše dlouhodobější úrokové sazby nejsou nejlepší na trhu.

  Pokud chcete v příštím článku být, stačí, když zavedete spořící účet bez výpovědní lhůty, nebo zvednete úrokové sazby z termínovaných vkladů např. nad úroveň MSD nebo Unibonu.

  Koho jsem vynechal (a opravdu ne úmyslně) je Volksbank s jejich spořícím účtem s úrokem 2,03 % p. a. Na doplnění se pracuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).