Hlavní navigace

Názor k článku Jedno dítě stojí matku několik stovek korun měsíčně na starobním důchodu od Orea - Noo... v dnešní době jsou sponzoři a mecenáši...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 30. 5. 2017 11:55

  Orea (neregistrovaný) ---.ipv4.broadband.iol.cz

  Noo... v dnešní době jsou sponzoři a mecenáši všeho druhu velmi, velmi vítáni! Nikdo Vám tedy nebrání, abyste si vyhlédla nějakou budoucí rodičku, dohodla se s ní, že jí budete vyplácet plnou mzdu po celou dobu kdy bude vychovávat své dítě, aby chudinka náhodou nebyla na tom bita - a je to.
  Mně zase může vzít čert když vidím, jak lidé rozhazují prachy za nesmysly - plazmy, drahé dovolené, nejnovější mobily i pro haranty, značkové hadry, počítače, tablety a jsou na to ochotni brát předražené půjčky ( neumí si spočítat o kolik přeplatí?? Asi by se jim mělo sebrat vysvědčení ze základky...), to problém není.
  Ale hned nato řvou, jak dítě je to nejdražší a nejcennější, co mají a kolik je stojí!!! Kurňa, tak když chci dítě, tak si na něj předem NAŠETŘÍM, připravím se na mateřství nebo také vezmu půjčku, ne?
  Ale to ne... jednodušší je natahovat pracky "Státe dej! A dej víc! A ještě víc!!"
  Že rodiče vychovávají nového daňového poplatníka? Jo milá zlatá, tak tohle platívalo v dobách minulých. Dneska existuje nepřeberné množství možností, kterak se dańovým povinnostem vyhnout, uvedu jen pár:.
  - pracovat ve švarcsystému ( velice populární v ČR) a syslit si penízky do štrozoku. Ostrouhají všichni.
  - nahlásit se na ÚP coby nezaměstnaný + pracovat načerno a syslit si pro svoji potřebu. Ostrouhají všichni + "daňový poplatník" si přijde na nějakou pěknou sociální dávečku navrch ( třeba příplatek na bydlení).
  - najít si zaměstnání v cizině a pracovat na německé, britské, nizozemské ( nehodící se škrtnout) občany. Ostrouhají všichni v ČR, smát se budou jen občané oné země.
  To je jen pár příkladů pro ilustraci, možností je mnohem víc, leckteré lze libovolně kombinovat.
  Víc občanů v době, kdy zaniká jedna profese za druhou a postupně vše nahrazují stroje a moderní technologie? To si snad děláte pr... ,pardon, legraci!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).