Hlavní navigace

Názor k článku Jak změnit limit na kreditní kartě? od Pavel - Ano, DC je velice solidní firma. Nicméně jsem...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 14. 1. 2016 10:43

  Pavel (neregistrovaný) ---.fel.zcu.cz

  Ano, DC je velice solidní firma. Nicméně jsem jejich kreditku vrátil po roce používání. Jediným důvodem byla archaičnost jejich karty. Třeba na pumpě SHELL, kde jsem byl téměř vždycky sám, to bylo v pohodě, protože obsluha na mě měla čas. Ale třeba v Tescu jsem měl často problémy s tím, že obsluha často nevěděla, že je to karta pouze protahovací, pak tisk účtenky, hledání pera, podpis a pak teprve jít pryč. No a to už někteří za mnou ve frontě minimálně bručí.
  Časově s ní platit je tedy mnohem náročnější, než třeba s klasickou Citi Life kartou. Tam je to do 500 Kč věc okamžiku. Dneska se už málokdy vidí i zasouvání karty, natož protahování. To už častěji platí zejména důchodci hotově.
  Několikrát jsem se ptal, kdy už bude čip a kdy už bude bezkontakt. Vždycky dost neosobně, že se s tím v tuto chvíli nepočítá a jediným způsobem, jak se vyhnout problémům, je naopak s ní platit. Tedy svým způsobem problémy prohlubovat.
  Jinak všechno skvělé, sazby, skvělá pojistka, reakce help linky a podobně. Tedy mají otřesný IB, ale to bych jim odpustil.
  Archaičnost karty už bohužel nikoli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).