Hlavní navigace

Názor k článku Desetník: Jak vydělat na spořicím účtu a kreditní kartě od anonym - Pokud budou všude ve světě dotovány určité výroby...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 19. 9. 2008 12:42

  anonymní
  Pokud budou všude ve světě dotovány určité výroby a my se budeme chtít světu ukázat ekonomický zázrak, totiž že vyrobíme cokoliv bez dotací, tak můžeme republiku zavřít a rozpustit, protože nedokážeme vůbec nic vyrobit levněji.
  Vyspělé státy si nenechají do zemědělství "kecat" a jen my si necháme určovat, kolik že můžeme vyrobit litrů mléka, tun másla, litrů vína. A tak samozřejmě ty vyspělé k nám valí přebytky, a naši zemědělci krachují.
  A to není jen u zemědělců.
  Valí se k nám levná, nekvalitní elektronika z Asie, vodoinstalační materiál z mosazi dotované Itálií, papundeklový nábytek z Polska, prezervativy z Číny atd. atd.
  Vyspělé státy mají takovou ochranu trhu, aby jejich občané měli práci a odbyt pro svou výrobu a nemuseli potupně jezdit pracovat do jiných zemí. Ostatně, viděli jste v hromadném měřítku, že by např. z Francie jezdili prodavačky do Německa, z Německa mýt hajzly do Norska nebo ze Švédska do Turecka montovat auta?
  Jó, z jeden čas jezdili z Amreiky nebo Německa k nám učit mládež jazyky. Pak se ukázalo, že to byli vesměs pedofilové a jiní úchyláci ...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).