Hlavní navigace

Názor k článku Jak správně získat finance pro rekonstrukci bydlení? od Jarmila - Mám zkušenosti s úvěrem od Modré pyramidy (pro...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 5. 9. 2018 9:28

    Jarmila (neregistrovaný) 93.91.51.---

    Mám zkušenosti s úvěrem od Modré pyramidy (pro mne nejhorší co do podmínek, Pyramidu již nikdy více), Wüstenrotem, Raiffeisenkou i Liškou. Za mne vede Liška, Wüstenrot i Rajfka jsou taky OK. S Buřinkou zkušenost nemám. Teď mám poslední úvěr od Lišky, 900.000 bez jištění nemovitostí, úvěr sice 5%, ale zase splatitelný kdykoliv bez dodatečných podmínek. Po dodání podkladů a podpisu smlouvy jsem měla peníze na účtu do 3 dnů, ta pružnost a rychlost je neuvěřitelná, rady poradce přímo super. Liška je a bude v případě potřeby vždycky moje první volba.
    Co je tedy zajímavé, tak překlenovací úvěr má vpodstatě stejné podmínky jako úvěr řádný. Já bych řekla, že ta hranice, do které je lepší stavební spoření a kdy už je lepší hypotéka, je někde u miliónu. Dokonce i známá, hypoteční makléřka, říkala, že teď má hodně klientů, co řeší bydlení stavebním spořením, hlavně od Lišky, protože banky přitvrdí a stavebním spořitelnám tak u úvěrů do cca 1 mega ubude konkurence.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).