Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Jak se podvádí s pobíráním sociálních dávek? od D - Sociální dávky by se měly razantně osekat. Třeba...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 11. 8. 2015 10:49

  D (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Sociální dávky by se měly razantně osekat. Třeba takové příspěvky na bydlení úplně zrušit, Příspěvek na péči, ten se také pěkně zneužívá, stejně jako invalidní důchody. Pro udělování invalidních důchodů a příspěvků na péči bych zavedl mnohem přísnější hodnocení. Nyní to dostane každý, kdo umí trochu simulovat.

 • 11. 8. 2015 13:48

  Honzas (neregistrovaný) 2001:4c28:4000:----:----:----:----:----

  Problém je v něčem jiném. Mám zprávy, že padělaných, snadno rozpoznatelných dokladů, je mnoho. Problémem je, že na každý takový případ se musí udělat zápis a provést šetření. V důsledku to znamená že takový úředník stihne mnohem méně klientů a má s nimi mnohem více práce a přirozeně se stane cílem útoků a stížností.

  Mnohem jednodušší je přimhouřit oko, z vlastního to přece neplatí...

 • 12. 8. 2015 9:20

  J (neregistrovaný) ---.members.slavicin.unart.cz

  Neházejte všechny invalidní důchodce do jednoho pytle. Omezit by se měly některé částečné invalidní důchody. Lidé v ČID, jsou opravdoví chudáci :-) makají celý týden a klidně i přesčasy. Pokud má někdo omezení neměl by pracovat běžnou pracovní dobu. Jako vzor z okolí TVD Slavičín. A to na ně firma dostává ještě dotace. Pokud zvládají makat celý týden, důchod nepotřebují!!!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).