Hlavní navigace

Názor k článku Jak se liší ceny u povinného ručení s bonusy a bez bonusů? od * - Autorka článku zjevně nemá auto. Proč? Když jsem poprvé...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 8. 11. 2017 9:21

  * (neregistrovaný) 193.35.105.---

  Autorka článku zjevně nemá auto. Proč?
  Když jsem poprvé pojišťoval, tak mi na pobočce dali, jen tak, bez vyjednávání, bonus 36 měsíců. Prostě tak, řidičák jsem měl o asi 10 let déle, nežli auto. Taky záminka. Něco kolem 4000.
  Poté přehozeno, manželka známého dělá na pobočce pojišťovny, k jiné pojišťovně, s max. bonusy co byla schopná dát, cena dost pod 2000. Narůstaly bonusy, ale pojišťovna utahovala šrouby mnohem více než bonusy, takže co rok, to zdražení o cca 200 Kč. Ale i tak jsem se nedostal po letech na více než 2600.
  Načež s koupí auta jsem jsem pojistil u něj, za asi 1531, limity asi 50/50, nebo tak nějak (a to byl schopen cenu ještě o asi 150 Kč nižší ceny, u jiné pojišťovny, s minimálními zákonnými limity 35/35). Což byla cena pod internetovými makléři, jak jsem ověřil. Ptal jsem se, jestli má nějaké speciální ceny, prý ne, že tohle mu systém nabízí běžně (asi to bude tím, že především vydělává na prodeji aut, ne na pojištění). No a následuje obvyklé zdržování o 200 Kč ročně atd.

  Takže co? Chcete pojištění? Tak pro něj nechoďte do pojišťovny (pokud tam nemáte známé). Kdekoli jinde dostanete lepší. Třeba v trafice v průvanu v podchodu. A po 3-5 letech ho vypovězte a sjednejte znova.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).