Hlavní navigace

Názor k článku Jak nenaštvat sousedy? od Janka - Dobrý den všem, rádi bychom se s vámi...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 4. 2019 21:26

  Janka (neregistrovaný) ---.183.broadband3.iol.cz

  Dobrý den všem, rádi bychom se s vámi také podělili o tom jaké jsou naši sousedi. Máme rodinný dům je to dvojdomek bydlíme s manželem na vesnici náš soused je velký problém kdykoliv přijde s práce ve 14 h. pokaždé bouchá kladivem do betonu ve sklepě, aby nám znepříjemňoval život a abychom neměli klid, tak nás takto stále šikanuje, boucháním a sledováním nic mu nesmí ujít všechno musí vidět.
  Je to hrozný slídil něco se venku šustne a hned vylítne z domu a kouká co by zahlédl jen aby vše mohl komentovat doma i dalším sousedům. Nejhorší je na tom to, že slídí i celá jeho rodina a nedopřeji vám ani doma ani na zahradě chvilku klidu hned jsou vám naši sousedi v patách stále komentují co děláme na zahradě, jak děláme na své zahradě, stále jenom hledají problémy.
  Cokoliv děláme na zahradě, nebo ve skleníku, tak je to podle sousedu hrůza a snaží se nás vždy při práci na zahradě, provokovat např. hlasitě komentují, že už jsme zase na zahradě, že už zase zaléváme květiny atd. Cokoliv děláme na naší zahradě, všechno jim vadí a hned celá rodina kouká na nás přes plot, a hlasitě nás ošklivě kritizují, pomlouvají, snaží se nás vždy rozhodit a chtějí vyvolat za každou cenu konflikt proto to dělají.
  My se s nimi vůbec nebavíme a snažíme se je ignorovat abychom předešli hádkám protože to by nikam nevedlo. Jsou velmi dotěrný a hlavně vlezlí stále nás slovně obtěžují i s tím, že je ignorujeme. O víkendu nás sousedi sledují snad
  24 hodin navádí i své děti aby nás hlídali a když sousedi přijedou z nákupu, tak se hlasitě ptají svých děti, co jsme dělali na své zahradě aby je informovali.
  Přitom nic protiprávního neděláme hospodaříme na své zahradě a děláme běžné činnosti jako každý jiný .
  Přes den nás sousedi omezují my nesmíme dělat na zahradě žádný rámus a oni sousedi starousedlíci mohou dělat co se jim zachce to je v pořádku, ale jakmile něco hezkého děláme na zahradě zvelebování, tak je zlé okamžitě se spustí hlasitá kritika a pomluvy. Noční klid dodržujeme na rozdíl od sousedu. Tak bychom vás chtěli požádat o radu a náměty jak byste se zachovali na našem místě vy. Předem děkujeme za vaše odpovědi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).