Hlavní navigace

Názory k článku Jak nenaštvat sousedy?

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 31. 12. 2014 11:30

  cml11 (neregistrovaný) 62.209.192.---

  "Nejvíce nás logicky ovlivňují nejbližší sousedé, buď ti z našeho patra, nebo z okolních domů"
  Nejvíce obtěžjící sousedé v bytovém domě bývají obvykle z bytu o patro výš, nikoli ti z vlastního patra.

 • 31. 12. 2014 14:33

  fan_thomas (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Tak to jste nezažil mojeho souseda kreténa Šafránka a jeho maratony v nočním sledování televize. Idiot je v důchodu a já se například při fotbalových zápasech ani na tv nemusím dívat. Mám to i s patřičným komentářem. Prosby, nářky - nic na toho debila neplatí.

 • 31. 12. 2014 23:41

  Radovan (neregistrovaný) 5.9.107.---

  zřídila v našem domě přímo v centru města Liberce, ubytovnu, kde se v bytě 1+1 nachází 10 příslušníků romské komunity. Denně sem ještě chodí 20 cikánů se koupat a jíst. Nájemníci ještě místo jednoho okna přímo na náměstí F.X. Šaldy zatloukli prkna. Stavební úřad a ani památkáři s tím i přes opakované urgence nechtějí nic dělat. A kdyby ste slyšeli jak mezi sebou vůlgárně mluví ...

 • 1. 1. 2015 10:46

  l0l (neregistrovaný) ---.170.broadband6.iol.cz

  take jsme meli problem s cigany. vyresili jsme to tak, ze jsme spolecne se sousedem byt koupili a rozdelili si to 3+1 (cigani bydleli mezi nasima bytama). vypakovali je behem tydne pryc a ted mame misto multikulturniho obohaceni, bordelu, smradu, revu a pakaze kazdy 2 cimry navic.

 • 1. 1. 2015 17:53

  figura (neregistrovaný) ---.108.broadband7.iol.cz

  Nejhorší sousedé u nás v domě jsou "bílí cikáni". Jak se to projevuje? Inu, venčí své děti na chodbách paneláku, řev, křik, rachot od 17 do 22 hodin je téměř na denním pořádku. Ani protohlukové dveře nezabírají. Jinak ze všech typů popisonavých v článku máme minimálně jeden exemplář, ale nijak extrémní a dá se to tolerovat (nikoli respektovat).

 • 12. 4. 2019 21:26

  Janka (neregistrovaný) ---.183.broadband3.iol.cz

  Dobrý den všem, rádi bychom se s vámi také podělili o tom jaké jsou naši sousedi. Máme rodinný dům je to dvojdomek bydlíme s manželem na vesnici náš soused je velký problém kdykoliv přijde s práce ve 14 h. pokaždé bouchá kladivem do betonu ve sklepě, aby nám znepříjemňoval život a abychom neměli klid, tak nás takto stále šikanuje, boucháním a sledováním nic mu nesmí ujít všechno musí vidět.
  Je to hrozný slídil něco se venku šustne a hned vylítne z domu a kouká co by zahlédl jen aby vše mohl komentovat doma i dalším sousedům. Nejhorší je na tom to, že slídí i celá jeho rodina a nedopřeji vám ani doma ani na zahradě chvilku klidu hned jsou vám naši sousedi v patách stále komentují co děláme na zahradě, jak děláme na své zahradě, stále jenom hledají problémy.
  Cokoliv děláme na zahradě, nebo ve skleníku, tak je to podle sousedu hrůza a snaží se nás vždy při práci na zahradě, provokovat např. hlasitě komentují, že už jsme zase na zahradě, že už zase zaléváme květiny atd. Cokoliv děláme na naší zahradě, všechno jim vadí a hned celá rodina kouká na nás přes plot, a hlasitě nás ošklivě kritizují, pomlouvají, snaží se nás vždy rozhodit a chtějí vyvolat za každou cenu konflikt proto to dělají.
  My se s nimi vůbec nebavíme a snažíme se je ignorovat abychom předešli hádkám protože to by nikam nevedlo. Jsou velmi dotěrný a hlavně vlezlí stále nás slovně obtěžují i s tím, že je ignorujeme. O víkendu nás sousedi sledují snad
  24 hodin navádí i své děti aby nás hlídali a když sousedi přijedou z nákupu, tak se hlasitě ptají svých děti, co jsme dělali na své zahradě aby je informovali.
  Přitom nic protiprávního neděláme hospodaříme na své zahradě a děláme běžné činnosti jako každý jiný .
  Přes den nás sousedi omezují my nesmíme dělat na zahradě žádný rámus a oni sousedi starousedlíci mohou dělat co se jim zachce to je v pořádku, ale jakmile něco hezkého děláme na zahradě zvelebování, tak je zlé okamžitě se spustí hlasitá kritika a pomluvy. Noční klid dodržujeme na rozdíl od sousedu. Tak bychom vás chtěli požádat o radu a náměty jak byste se zachovali na našem místě vy. Předem děkujeme za vaše odpovědi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).