Hlavní navigace

Názor k článku George klíč od České spořitelny pro všechny její klienty. Co když jej ale nechcete? od P2010 - Sto procent podporovaných iOS přístrojů dostává pravidelné měsiční...

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 13. 9. 2019 19:07

    P2010 (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

    Sto procent podporovaných iOS přístrojů dostává pravidelné měsiční bezpečnostní aktualizace včas (stejně tak to bylo na Windows 10 Mobile), v případě Android přístrojů je to spíše výjímka. Aktualizace jsou doručovány buď pozdě nebo v delším intervalu (nebo vůbec), v obou případech jsou pak zcela neúčinné. Týká se to i přístrojů v programu Android One, který měl tuto podporu zaručovat, ale nefunguje stejně jako vše ostatní od Google. Zkrátka reklamní agentura není schopna dodávat technologie, jaké to překvapení.

    Nejhorší je na tom právě ta závislost na proprietálních mobilních systémech, s desktopovým systémem, který může být milionkrát bezpečnější (když chcete) nemáte šanci. Zrovna tady by měla EU tlačit na vydávání referenčních open source implementací všech těhle bankovních aplikací, aby je bylo možné implementovat kdekoli.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).