Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Daňové trestné činy: Odnětí svobody až dvanáct let! od tutii - Já mám opačný problém. Stát na mně...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 19. 6. 2007 15:12

  tutii (neregistrovaný)
  Já mám opačný problém. Stát na mně v roce 2001 vymahal neoprávněně 2 mil. a tím mi firmu zlikvidoval. Na odpor vždy všichni, včetně ministra Sobotky reagovali obsáhle, že je vše v pořádku, až soud jejich jednání označil za selhání. Minulý týden se mi snažilo MF zalepit oči 24 000 Kč jako náhrady újmy. Ti zopdovědní by měli dnes sedět podle vlastních, zákonných kriterií. Vzkazuji jim, nenechal jsem to ležet.
 • 19. 6. 2007 15:35

  souhlas (neregistrovaný)
  Je správné, že se nedáte! Vymáhejte tvrdě odškodnění! Nezapomeňte ani na to, aby bylo zjištěno, zda k pochybení nedošlo lajdáctvím úředníků - ti by pak měli dostat kopačky!
 • 19. 6. 2007 16:19

  tutii (neregistrovaný)
  To nebylo lajdáctví, to byl záměr a považuji to za zločinné spiknutí, soud konstatoval porušení LZLPaS a na jednání úředníků mám jen nepublikovatelné výrazy. Bohužel tito úředníci požívají ochranu státu a zítra jde stížnost do Štrasburku. Daň mi byla vyměřena podle úředního záznamu, který jsem nesměl vidět a po sedmi letech, kdy jsem dosáhl svého ( nahlénutí) byly tam takové matematické chyby, které rozeznají děti, ale státní zast. policie, MZ nevidělo chybu v tom, že 3,5 mil je méně než 2,9 mil aj aj aj.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).