Hlavní navigace

Názor k článku Co bude investičním malérem roku 2018? Prý se nevyplatí investovat do ničeho od Pavel - Investovat se musí chytře. V tuto chvíli už...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 17. 6. 2018 14:15

    Pavel (neregistrovaný) ---.ipv6.broadband.iol.cz

    Investovat se musí chytře. V tuto chvíli už skutečně není vhodné investovat do čehokoli. Karty jsou rozdané. Ale to neznamená, že se situace nemůže obrátit. A možná velmi brzo. S tím programátorem...je to samozřejmě v tuto chvíli pravda, ale než se stanete dobrým programátorem se zkušenostmi, co může někomu něco nabídnout, jsou to roky. jeho výsluní pak bude trvat chvilku a v tuto dobu skutečně musí vydělat. Po této době už se změní všechno a i ty znalosti už nemusí být moc platné.
    Prostě investice je běh na dlouhou trať. A to ve všech oblastech. Ze dne na den umí vydělávat pouze spekulanti a nebo šťastlivci. A i tam je to na vodě. Mimochodem, co myslíte, že bude nejlepší investice pro příštích několik desítek let? Kdo si myslí, že voda, má pravdu. Bude mít větší cenu než ropa i zlato dohromady. A bude se o ni bojovat. Už dneska jí moc není.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).