Hlavní navigace

Názor k článku Chcete mít finance pod kontrolou? Udělejte si pořádek ve své hlavě od pb. - Kiyosaki sice občas plácá, ale v zásadě se...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 6. 2011 11:26

  pb. (neregistrovaný) 2001:470:b58d:----:----:----:----:----

  Kiyosaki sice občas plácá, ale v zásadě se jeho myšlenky shodují s myšlenkami v článku. Je potřeba si uvědomit co chci, postavit se na vlastní nohy a jít.

  Brečením ještě nikdo nezbohatnul:
  buééé, soused si postavil barák, beztak si to jen nakradl (já nekradu, takže peníze mít nemůžu), buééé, soused si koupil auto, beztak to má po známostech (já známé nemám, takže nemůžu nikam zajít s obchodní nabídkou), buééé, soused rozumí tomu a onomu (pane vrchní, dalšího ruma), buééé, kdybych někam přišel s nabídkou, stejně by mě vyhodili (od strachu jsem podělaný až za ušima), buééé, i kdybych něco vydělal, stát mi to sebere na daních (strach z úspěchu).

  Brečte a odsuzujte věci, které chcete mít - to je nejzaručenější způsob, jak těch věcí nikdy nedosáhnout. A netýká se to jen peněz (ta nahatice v dílně na zdi je sakrasexy, ale já bych takovou nechtěl, chodili by mi ji obdělávat sousedi, navíc je určitě úplně blbá).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).