Hlavní navigace

Názor k článku Blesk peněženka. Recenze předplacené karty od brudra - - Ideální je to třeba na platby v...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 23. 10. 2014 22:44

  brudra (neregistrovaný) 93.91.51.---

  - Ideální je to třeba na platby v e-shopu kterému moc nedůvěřujete, pokud platíte např. nějaké služby na netu, někdo hraje online hry a kupuje výhody... tak tohle je přesně pro něj, kolik lidí zaplakalo když použili normální kartu. Ano, i u normální karty můžete použít u netu třeba ověření přes mobil, nebo mít nízký limit apod., ale já si to dovedu představit.
  - Lidi v exekuci - určitě jako taková jistota v kapse kdy člověk nemá moc peněz a něco chce mít na kartě, aby neměl vše v hotovosti, ale účet by mu obstavili.
  - Rezervní karta - u karty se mi stalo několikrát, že jsem platil a jelikož jsem překročil týdenní limit, který nemám pro bezpečnost moc vysoký, tak jsem měl smůlu, pokud zrovna jste třeba v restauraci a na klasické kartě jste přešli limit, tak tohle je řešení.
  - Karta třeba pro dítě, né na kapesný, ale prostě nemáte hotovost a dítě chcete poslat na nákup, je o hubu mu dát kartu s pinem od účtu
  - Verifikace online služeb - některé služby chtějí kreditku, nebo např. službu na měsíc zdarma aktivujete třeba korunou z karty apod. a kdo nechce mít normální kartu na internetové platby a nevyužívá to a má to zablokované, tak tohle se hodí

  Především je to ale taková jistotka navíc, kde můžete mít třeba 3 tisíce, můžete mít 50 účtů, ale pokud na vás někde vyleze exekuce, tak vám všechno obstaví a věřte že budete za Blesk rádi.

  A při verifikaci se limit navyšuje na 55 tisíc, na to většina zapomíná, ta verifikace je opět relativně anonymní - prostě jste Pepa Novák z Frymburka. Jak tu někdo psal, anonymní by byla za splnění x věcí, všude jsou kamery, mobil by musel být nový jen na tento účel...na druhou stranu to by jste v ČR museli být opravdu kriminálnící, aby někdo šel takhle do detailu, myslím že pro normální slušné lidi to je anonymní vcelku dost ;)

  - Rezervní karta do zahraničí také super - můžete ztratit hotovost, nebo utratíte a přijdete o kartu, nebo se poškodí... - nebyli by jste první co skončili v zahraničí bez peněz, tohle je další "úložiště peněz", ačkoli v zahraničí jen na platby a né s nejlepším kurzem, ale i to by člověku stačilo.

  Já jsem třeba v zahraničí přepískl limit, protože jsme si dovču trochu prodloužili, sice jsme to vyřešili, dostali jsme se na net a limit navýšili, ale i Blesk na tohle může být dobrý.

  Prostě taková rezervní kartička s pár tisícovkama pro případ co kdyby ;)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).