Hlavní navigace

Názor k článku Automobilový průmysl má nejistou budoucnost od anonym - Taky jsem dělal u jednoho Škoda autorizovaného prodejce...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 15. 12. 2008 11:27

    anonymní
    Taky jsem dělal u jednoho Škoda autorizovaného prodejce a servisu. Majitel se vždycky nechával slyšet, že Zákoník práce a ostatní pracovně-právní předpisy jsou jen komunistickým cárem papíru a lidi je třeba držet zkrátka. A podle toho jednal. Každý den ráno jako rozcvičku on nebo jeho manželka někoho seřvali, pro malichernost nebo si něco vymysleli. jeden den vydal nějaký příkaz, který za 2 dny odvolal a zase si našel důvod k seřvání, že dotyčný pracovník to měl / neměl dělat, protože to nařídil / zakázal. V takovém stresu byla opravdu paráda pracovat. Spolumajitele ze společnosti vyštípal, dokonce se soudili, spolumajitel to samozřejmě prohrál, dostal jen 50 tisíc, které do sročka vložil při založení po revoluci, nyní má společnost hodnotu už v milionech. Přes všechny zápory a přetvářku před zákazníky mu obchody vyšlapovaly, nevím, jak se má nyní v krizi.
    Takže, i když vám to nepřeji, s odstupným to možná nebude žádná sláva. Řada lidí je bohužel ráda, že odejde na dohodu, že jim zaměstnavatel nedá nějaké hrubé porušení pracovní kázně - což v dnešní době není vůbec žádný problém.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).